Fake hesabının kapanmaması ve çocuğun beni kabul etmesi için ne yapmalıyım?

arkadaslar fake hesabı actım.sevdigim cocuk benle konuşamadı belki de beni kandırıyor tanımadıgım icin bu yola basvurdum.bana neden boyle bir şey yaptın konuş onla demeyin bu saattenh sonra o da bende konuşamayız belli.amacı ne merak ediyorum cunku asıgım ona.bu fake hesabının kapanmaması icin ve cocugun beni kabul etmesi icin ne yapmalıyım?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• güzeL bi resim koy profiline

1|0
    0|0
    • oyle yaptım

• nerden bulacam ki

• İnternette google'a yaz güzel kız resimleri diye çıkar sanırım. google'da herşey çıkıyor (:

Erkekler Ne Diyor 7

• seni seviyordur ki başkasın kabul etmemiş mutlu olmalısın ama onu denediğini söyleme onu kaybedersin

1|0
    0|0
    • daha gönderdim istek.ederse ne yapayım.

• sende sağol (tiyo istersen burdayım)

• tamam

• ayıp ayıp

0|0
    0|0
    • acı cekiyorum duvarına baksam bile yeter

• yanlış yoldasın

0|0
    0|0
  • fake hesaba asilacak kadar dusuk degil demek ki. o kadar aptal olmadisina sukret bence.

0|0
    0|0
    • daha belli degil istek yok gercek bir hesap gibi actım

• ee soyle mecburiyetini

• bir arkım 5 aya yakın zamandır bir çocukla bakışıyor.biz de farkındayız çocuğun arklarıda.çocuk arkı bir hafta ortadan kaybolunca sınıfımıza gelip kapıdan arkıma bakıp kaçıyor.üni sınavlarına hazırlanıyorlar.arkımda belli ediyor hoşlandığını.çocuk kapının önünde arkım müsaade edermisin bile diyemiyor.bir arkı kolundan tutup çekiyor bir de bakıyor o.kağıt isteme bahanesiyle konuşmaya çalışıyor aa tek kelime ededmiyor ona.bu çocuk ne hissediyor.o konuşsun demeyim daha önce hiç sevgilisi olmadı:(

• ya her facede arkadaslık göndereninkini kabul edicekse işi var onun

0|0
    0|0
    • gönderdim ama daha gormedi

• aynen ya ayıp oldu valla dürtmek de nedir ya başlicam bu face

• haha

• gerçek bir görüntü profili yaratman gerek.fake olduğunu anlamıştır

0|0
    0|0
    • daha bir sey yok gonderdim kabul etmezse nerden bilecem oyle yaptım zaten

• Arkadaş isteği yollayıp beklemen lazım başka ne yapabilirsin ki? Twitter hesabı falan yok mu oradan takip etmeyi dene.

0|0
    0|0
    • tanımıyorum ki twitterda bigiler gizlimi

• bana kalırsa yaptığın çok saçma. kendini zorla ve onu merak etme zamanla alışacaksın

• olmaz...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...