Bir ünlüye aşkınızı nasıl itiraf ederdiniz? Oldukça yakışıklı ya da güzel, zeki birisi olsaydınız?

yani onun sizi kabul etme drumu söz konusu örnek olarak fan toplantısına gittiğinize imza için ne yapardınız ?..yorum için teşekkürler :))

Güncellemeler:
link atıcam şimdi ? :)

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben nikah defteriyle giderim,şuraya bir imza alayım derim.zaten o yoğunlukta nereye imza attığına da bakmaz...sonra yürü kız eve,bana dolma yap derim.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Öncelikle ikinci paragraf varsayım değil gerçektir benim açımdan gfasdad.

Sözkonusu kişinin imzalatacağım materyaline ''kaçıracağım kız seni, bu gece bohçanı hazırlan bu da numaram'' yazarım ve imza atarken ona okuturum.

Kabul ederse zaten en b*ktan yöntemlerim bile tutuyor demektir.

1|0
    0|0
  • Of anam yavrum ayakkabına keçe olam derdim

0|0
    1|0
  • Davul bile dengi dengine , saçma maceralar peşinde koşmak için vakit harcamak anlamsız.Ünlüler camiasında , sadakat ne kadar ki ?

1|0
    0|0
  • bu kız kafayı yemiş :)

1|0
    0|0
    • ? :)

• yahu ünlüye aşık mı olunur senin gibi kaç tanesi imza gününde ona aşkını ilan edio biliomusun :) unut onu gönlüm sevmedim farz et :)

• valla gece gece ne derdim...o mabude bakışların ile iyi geceler diliyorum de yat...

1|0
    0|0
    • sanada..yorum için teşekkürler :d

• lee min ho :)) <3

• ne ho nasıl lee min kim anlamadım

• insan gibi

0|0
    0|0
  • aynı ajansa kayıtlıyız.çok izlenen bir dizide baş rol sayılacak rolde yer alan bir bayan.iki defa yemeğe çıktık.ona yazıyorum yazıyorum kendide farkında ama ilanı aşk etmedim.çünkü olayın farkında.

1|0
    0|0
  • O imza dağıtırken imzalı resmimi yada onun için yazdığım bir yazının altına imzamı atar verirdim. Arkasında da telefon numaram olurdu.

Verir ve döner giderdim.

2|0
    1|0
    • ertesi gün kağıdı çöpte görürsen kırılır mıydın?

• :)) güzelmiş..

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer hoslanyosam nitelikleri içinde ünlü olmasi en sondr

1|0
    0|0
  • ünlülerle platonik takilmayi tercih ederim. daha eglenceli.

1|0
    0|0
    • mutasyona uğradığın kesin zaten..

• hiç uğraşmam delimiyim ben

1|0
    0|0
  • Twitterdan mention atarım, görürse benimdir görmezse..

1|0
    0|0
    • hahaha attım ama ..türk değil işte 35 yaşında evlilik düşünüyormuş..:))

• ünlü birisinin fan sayfasını eklemiştim adam hemen konşmaya başladı cam açmak istedi sonra görüştk. benden hoşlanmş felan. sonra ben düşünmemştm ama bana davranşları hoşuma gitti. mesajlaşrken tamam dedm. birkaç saat içinde mesajlarda saçmaladı yok neden bana sevgilim aşkım demiyrsn neden öptm demiyrsn... ben ünlü biriyim sen beni başkalaryla karştrma... acaip sinr oldm sonra ters ters konşmaya başladı. ünlü insanlara bulaşma :)

1|0
    0|0
    • ama türk değil, birde sadece dizleri felan değil kişiliğini çok beğeniyorum zeki karizmatik yakışıklı iyimser..:)

• :) ya ama dikkat et. evcimen birisi olabilir ama bu o anlamda bir isteği olmadığı anlamına gelmz. söylediğim kişide ailesyle yaşyrdu ama sonra arştrmasınıda yaptm kötü bir geçmişide varmş :D ama türklerde direk atlama olayı var yabancılar öyle değil bir bakıma kendilerini aştıkları için ama onlarında karşıdaki kişiden bunu istediklerini düşünyrm.

• ewet haklısın :))

Yükleniyor...