Sevgili uğruna tutulan takım değişmeli mi?

Arkadaşlar ben galatasaraylıyım erkek arkadaşım ise fenerbahçeli. Benden takım değiştirmemi bekliyo onun için çok önemliymiş işte biraz fanatik ne bileyim beraber sevinemiyecekmişiz maç olduğunda fb-gs. Bende fenerbahçeyi sevmiyorum böyle bir antipatim var onu da üzmek istemiyorum çok da ilgili değilim gerçi futbola ama galatasaraya bir sempati duyuyorum babam ve dedemden kaynaklı sanırım. Tartısmak da istemiyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• izlemedin galiba geçenlerde çıkan haberi :D haberde gsli kız ile fb li adam evleniyordu belki kız fb erkek gs olabilri tam hatırlamıyorum değiştirme basit oldugunu gösteriri değiştirirsen ipleri onun elıne verdıgını dusunur bos ver degıstırme

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• elalem din değiştiriyo sen takımdan bahsediyorsun. ha ben olsam hiçbişeyi değiştirmem o ayrı

0|0
    0|0
  • Asla takım değiştirmem ama sevdiklerimi üzmemek için onlarlarken o takımı tutuyormus gibi yaparım :)

0|0
    0|0
  • benimki değiştirmedi bir fantazi uyguladım hâlâ değiştirmedi gerçi ama fener ona girmiş oldu :D:D

0|0
    0|0
  • Hayır diyeceksin bitecek o değiştirsin takımını Galatasaraylı olsun beraber sevinin

0|0
    0|0
  • GALATASARAY değişmez değiştirilemez değiştirilmesi sorulamaz bile.

0|0
    0|0
  • Sevgilim için değiştireceğim tek şey geceki "nevresim takımıdır "^^

0|0
    0|0
  • sen gs forması giy oda fb yatakta bir maç yapın bak bidaha sana takım deyiş demez

0|0
    0|0
  • Sevgilin hicbiseyi degistirme. Her gelen ici degisicek misin? Kisiligini koru.

0|0
    0|0
  • ya senin için bir önemi yok ha o ha diğeri.. geç sanki sevgilinden önemli mi.. benim sevgilim öyle yaptı beni çok mutlu etti hatta kendi söyledi senin tkımını tutarım ne olmuş ki diye.. erkekler böyle şeyi sever bence geçmen güzel bişey :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne garip ya değiştirmek zorunda mısın sanki onun için saçmalık bu erkekleri anlamıyorum çok istiyorsa o gs olsun madem bak hemde ben fb olduğum halde bunu diyorum düşün
    bir kere bende mesela fb liyim hiç bir erkek beni takımımdan döndüremez ölmem falan lazım ya da kafama saksı falan düşmesi lazım dönmem aslaaaa
    ve şunu hatırladım benim eski sevgilimde fanatik bir gs idi döndürmeye çabaladı ama dönmedim dönmem de

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak degistirme derim ben. Biz de öyleydik eski sevgilimle :D sürekli iddiaya girerdik maç sonuçları için :D

0|0
    0|0
  • Ben degistirtim mesela. Takim tutuyodum ama senin gibi pek ilgili degildim futbolla o yuzden. Fazlasiyla mutlu oldu artik tum maclari onunla izliyorum ve onun sayesinde baya bir bilgi edindim :D

0|0
    0|0
  • Ben asla takım değiştirmem galatasaraylı asla olmam :)

0|0
    0|0
  • Takima ihanet edilmez ben asla Fb li olmam;)

0|0
    0|0
  • aynen benimde öyle gsliyim değiştirme bende fanatiğim

0|0
    0|0
Yükleniyor...