Kas Gevşetici Önerisi?

Arkadaşlar benim dün antremanım vardı ve sezonun ilk antremanı haliyle hantallaşmısız ve çok zorlu geçti. Bugun yürümekte zorlanıyorum ve yarın hazırlık maçı var. Bu kas gevşetici etkisini ne kadar sürede gösteriyor. Çünkü en fazla maçtan 6 saat önce kullanabilirim. Bir de marka önerisi alabilirmiyim. Ayrıca bu benim idman yapmamı engeller mi ( fazla gevşetir fln) ? (daha önce hiç kullanmadım hiç bir şey bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kas gevşetici kullanmana gerek yok antremanda ısınıcagın için onu hissetmezsin laktik asitten dolayı oluyor antremandan sonra bir soda işini görür :)

0|0
    0|0
    • antremanda nasıl ısıncam işte zor yürüyorum nasıl koşucam 3-4 km

• Sabaha daha iyi olursun merak etme ısındıgında sıkıntı olmaz acı filan dediğim gibi her antremandan sonra bir soda işini görür :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Burada cesitli onerilerde bulunup kendimi tehlikeye atamam saglik bu sonucta. Ya alerjin varsa etken maddesine onerecegim ilacin vs..

0|0
    0|0
  • muscoflex kapsul, voltaren krem de cok iyidir.. antrenman esnasinda oksijen borclanmasi yasadiin icin kaslarda laktik asit birikmistir dinlenince gecer

0|0
    0|0
  • muskazon genelde bunu verir doktorlar 6 saatten önce etki gösterir muhtemelen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kas gevşeticiler yarışma öncesi kullanılmaz çünkü daha erken yorgunluğa sebep olmaktadırlar genelde. Kullanmak istiyorsanız en iyi zaman bu gece uyku öncesidir, ancak yarışma ya da antrenmana yakın bir zamanda kullanmanızı önermem. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Muscoflex al kanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...