Body yapan biri bakabilirmi?

Arkadaslar 4 aydir body yapiyorum neyse ilk 4. aya kadar basladigim slonda hoca ilgilenmiyordu hiç bende ddogal olarak gelişemedim dogru düzgün geri kaldim en son dayanamayip başka salona başladim hocaya 4 aydir yaptigimi söylememe ragmen bana hafif agirliklarla çalıştırdı nedenini anlamadim bunun niye böylr yapmiş olabilirki 10 kiloyla calisiyordum kolda 5 kiloyla çalıstırttı

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu mevsimde ağır çalışılmaz zaten. yaz mevsimi çabuk yorulursun. hafif ağırlıklarla çok set daha faydalı gelişme açısından bildiğim kadarıyla. daha çok gerilim yaratıyo kasta. Ağır kaldırmakta önemli hacim kazanmak için önce hafiften başlamak en iyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ağırlık önemlidir ama hareketi doğru ve gerekli hızda yapman için böyle başlatmıştır bazen aşırı ağırlık kaldırdığımızda hareketi aşırı hızlı yaparız buda iyi bir şey değildir hocan doğrusunu bilir sonuçta yıllarını bu işe vermiş insanlar samimi ol hocana karşı gönlünü kazan oda sana seve seve yardım eder ;) Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Vücut sadece kaslar değildir, onları kemiklere bağlayan tendonlar vs.. var. Tendonların kasların kadar çabuk güçlenmez. Kendini sakatlarsın, hamlıkla ilgili değil. Kaslara yüklediğin kanı düzenli ve kademe kademe artırmalısın. Daha düzgün ve eşit bir vücuda sahip olursun. Ayrıca hafif kilo ile çok tekrar, deri altı yağlarını daha hızlı yakar, daha define olursun, sen hocanı dinle.

0|0
    0|0
  • Beslenme uyku duzeni bunlar onemli seyler yapmiyosa hic ugrasma body displin sabir sporudur

0|0
    0|0
    • Onlari dikkat ediyorum hocam 4 aydir yapitorum sonucta hamlik kalmadi agir giriyodum ben kendimi zorluyodum ama çok hafif çaliştirtti onu anliyamadim

• Ara vermedim direk bu salona geçis yaptim işte anltm 4 aydir yaptigimi makinelerde calistirtti daha cok hafif agirlikla sanki sifirdan baslamişim gibi

• Sakatlik cikmasin diye yapmistir

• Hareketi yanlış yapıyor olabilirsin ondan kiloyu düşürmüş olabilir. Boy kilo yazarsa daha mantıklı düşünebiirim

0|0
    0|0
  • Gelişemedigini görmüştür sakatlık cıkmasın diye öyle yapmıştır hocan :)

0|0
    0|0
  • steroid kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...