Ne Zaman Duzenen Girecek Bu Antreman?

Bayanlar , baylar bundan bir ay once bir spora baslamaya karar verdim. once ki tercihim fitness ti ama arkadasim ona gidecegine boksa git. Ondan daha iyi kardiyo yaptiran bir spor yok dedi. Ben de sozuni itimat ettim ve bir aydir yapiyorum ve baslamisken yumruk atmayida ogrenmek istiyorum. Ama bir ayda tam teknik vuramiyorum ve nefesim yetmiyor. Sizce bu surede bunlarin olmasi normal. mi? ne zaman alisirim bu tempoya? Birde bu spor salonlarina gelen tipler cok ozguvensiz ya da bana oyle denk geldi. Ne selam ne sabah hepsi yabani okuz :) Sizin orasida oyle mi?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet iyi kardiyo yaparsın, amacına ya da hoşlandığın şeye göre belirle hangi sporu yapacağına. Bu yüzme, tenis falan da olabilir. Selam sabah olayına gelince bir erkek olarak salonda muhabbetle işim olmaz. Özellikle kızların nasıl düşündüğünü bildiğimden bir tarafları kalkmasın diye muhabbete girmem çok. En fazla bir şey sorulduğunda ilgilenirim. Onun dışında hocalarla olsun diğer erkeklerle olsun düzgün insanlarla tanışmışlığım var ama kızlara bulaşmamak lazım.

0|0
    0|0
  • hepsi yabani öküz :( bu lafa çok alındım l*n

0|0
    0|0
    • Ama oyle valla :) Gecenlerde toplu bir sekilde kapidalardi , dedim bir iyi aksamlar diyeyim ; neyse dedim bunlar bon bon suratima bakti he biriside kafa salladi. Sonra dusundum bir insan ya vucdunu gelistirmek ya da özgüvenini kazanmak icin spor salonuna gelir dedim ve bos verdim. :)

• aahahahha ne cins insanlarmış ya iyi akşamlar da dersin artık çekingen olsan bile kıza kafa sallamak ne l*n ahahah doğru düşünmüşsün.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...