Cardio ile zayıflamak için program önerecek var mı?

Arkadaşlar aletli olarak spora başlamak istiyorum. çeşitli aletler mevcut bir spor salonunda olması gerekenler.

Bana uygulayacğim bir program önerin özellikle bu işten anlayan arkadaşlar.

1. 5 kg vermek istiyorum.

2. Dizimde hafifte olsa bir problem var.

3. spordan yüzmem veya sıcak düş altında durmam iyi olmaz mı?

Teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Bu aletler elimin altında mevcut ve benim bir bilgim yok spor hocamda yok yani biraz beleşe getirmk içinde soruyorum işte . Minnettar kalacagım hem biraz bilgi verene hem bana şöyle şöyle yap diyene

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi nabiz araliginda yag yakiyorsun once onu ogrenmek gerekir.. Burdan yardimci olunamaz.. Cross trainer iyi bir secim, hem cardio yaparsin hemde kalcalar daha iyi calisir

0|0
    0|0
    • Bu aletler elimin altında mevcut ve benim bir bilgim yok spor hocamda yok yani biraz beleşe getirmk içinde soruyorum işte . Minnettar kalacagım hem biraz bilgi verene hem bana şöyle şöyle yap diyene

Erkekler Ne Diyor 5

• ne olursa olsun bir egitmen yoksa sakin dizindeki kucuk sorunla baslama... beles derken kalici sakatlanirsin

0|0
    0|0
  • akşam yemeğinden sonra spor yap

0|0
    0|0
  • aksam 7 den sonra yemek yeme...

0|0
    0|0
  • hıc deneme derım ben

0|0
    0|0
  • Salondaki hocalar sana yardımcı olurlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her bi aletin olduğu bir spor hocasının olmadıgı bir yere zaten baslama derim, kendini sakatlaya bilirsi, yanlıs egzersiz yapabilirsin, ( mesela poponu eriteyim derken bacakların kas olabilir) İki lira fazla ver daha bilinçli bir yere git derim arkadaşım

0|0
    0|0
  • bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • dizinde sorun varsa tercihini cross trainer'dan yana kullan. hem eklemlerine binen yük azalır, hem daha hızlı yağ yakarsın hem de çok eğlenirsin:)

0|0
    0|0
    • Tşk ederimde bana bir program lazım ..

Hangı hızda kaç dakkia gitmeliyim gibi

Gerçeketen hzılı kilo verdiyor mu bu alet. Sanki kollarım daha çok kas yapıyor gibi geliyor bana bu alette.

• onu zaten buradan birinin farazi söylemine göre değil, spor salonundaki eğitmeninle yağ ve kas oranına göre çıkaracağınız bir şedülle belirlemek gerekir. ben yalnızca serbest çalışma için öneri vermek istedim. evet gerçekten daha hızlı kilo verdiyor. istersen önünde sabit tutma noktaları var, oradan tutarsan kol kası gibi bir sorunun olmaz. gerçi sırt ve bacak kaslarına oranla kollar hemen hiç çalışmıyor gibi diyebilirim...

Yükleniyor...