Nasıl genişler bu kalçalaaarr?

Arkadaşlar ben spor yapan biriyim. Boyum da Türk ortalamasına göre uzun. Vücut hatlarım, kalçalarım biraz daha genişlerse tam "kum saati" tipi olucaklar. Kalçalarımı nasıl bir egzersizle genişletebilirim?

Güncellemeler:
http://uvfitness.net/ince-bel-estetik-gorunum/

Candice'ın soldaki hali gibi diyebiliriz

1|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut bir bütündür sadece kalçanızı genişletmek isterseniz absürt bir görüntü oluşur onun yerine tüm vücudu çalıştırarak daha göze hoş gelen bir vücut elde edebilirsiniz bunun yanında kalça egzersizlerinede ağırlık verebilirsiniz tabi örnek vermek gerekirse (hip raises, squat) gibi egzersizler işinizi görebilir :)

0|0
    0|0
    • Vücudum fit zaten vücuduma kıyasla kalçaları dar bulduğum için sordum :)

• Yazdıgım hareketler evde yapmak için ideal ama spor salonuna kaydolup orda düzenli bir programla hoca eşliginde yapmanızda fayda var :)

• teşekkür ederim umarım yardımcı olmusumdur :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Sorunuza detaylı cevap verecektim ancak evde kalça büyütme programımın ikinci seviyesi kalçaları genişletmeye yönelik. Sorunuza büyük oranda yanıt olacağına eminim: www.bodytr.com/.../...-2-seviye-antrenmanlari.html

0|0
    0|0
  • Genisletmekten kastin geriye doğru büyütmektir. Zira sporda genişleme tabiri yana doğru kullanilir. Kalcalarda ise öyle bir şey mümkün degil. Fitness konusunda iyi bit hocadan fiziksel ozelliklerine göre bir program alabilirsin. Istersen yardimci olabilirim. Ben de BB yapıyorum. Soylemek istediğin kalçayi bacaktan ayiran kısmı kesmek yani yuvarlak ve dolgun bir kazanım vermekse squat, leg press Romanian dead lift gibi hareketlerle sonuca ulaşabilirsin. Detayli bilgi istersen mesaj atabilirsin.

0|0
    0|0
    • Yok hayır geriye doğru geniş zaten squat yapıyorum ben yana doğru genişletmek istiyorum biraz da

• Bel inceltmek için çalışıyorum emeğimin karşılığını yavaş yavaş alıyorum sanki. Dediğin doğrudur. Bel incelince kalça daha geniş durur da belim zaten kalın değil sorun orda :D

• En iyi cevap sectigin kişi daha iyi yanitlar vermis anlasilan. Neyse nasil istiyorsan öyle çalış artik sama yardimci olmuşlar

• Kalça egzersizleri yaparak ve iyi beslenerek genişletebilirsin.

1|0
    0|0
  • Maalesef yana doğru genişlemez. Yana doğru genişlemenin sebebi daha anne karnındayken cinsiyetin belirlenmesinde rol oynayan hormonlardır. Kalçaların büyümesi de kadınlık hormonundan kaynaklanır. Kalçaları büyüten östrojendir. Cinsiyetin oluştuğu dönemde salgılandığı miktara göre böyle değişimler görülür. Belki hormonlarla yapabilirsin ama profesyonel bir yardım al derim.

0|0
    0|0
  • squat poposu kadar güzeli yok çalış kazan :D

0|0
    0|0
  • bütün gün otur bak nasıl büyüyor :(

0|0
    0|0
    • Oturuyorum da işe yaramıyor :(

• Evlenince genişler :) Bir de bol hamur işi yemek de buna bir çözüm yolu olabilir sanırım :)

0|0
    0|0
  • Kalca ve bacak icin hatta dogru yaparsan bel ve migdeyi bile calistiran egzersiz SQUAT bence devamli ve dogru calisirsan cok kisa surede sonuc alirsin ;]

0|0
    0|0
    • Squat çalışıyorum zaten ama arkaya doğru çok güzel büyüme ve şekillenme var. Ben biraz da yanları büyütmek istiyorum

• Ben onu beğenmiyorum. Bana o kadarı abartı geliyor. Ben manken gibi fiziğe ulaşma yolundayım

• Insallah ulasirsin :)

• söylemek istemiyomda sen anla işte

0|0
    0|0
  • squat, dumbell lunge :)

0|0
    0|0
  • Kas gelistirici ic

0|0
    0|0
  • el alem vermeye çalışır bu da almaya

0|0
    0|0
    • Ben el alem değilim

• inceyi anlamayan okumasın ya

• Tamam knk artık yol al

• fitnessa başla

0|0
    0|0
  • Evlenince genisler

0|0
    0|0
  • Kum saati gibi olacak ibaresi hoşuma gitti ;) Bilmem ama belki de ihtiyacın yoktur. Siz kızlar kendi fiziğinizi aynada bakarak beğenmezsiniz bir başkasına akıl danışın derim samimi kız arkadaşlar olabilir ;) Ya da google'dan temsili bir resim atın biz de gerek var ya da yok diyelim.

0|0
    0|0
  • protein tozu al kalitelisinden kilo aldırmayacak şekilde biraz spoar yap hergün ama uturmayla genişler yana doğru ama o tozlar çok yedirir bazıları sporla genişletemessin

0|0
    0|0
  • doğumdan sonra olabilir :)

0|0
    0|0
  • benzer bir resim paylaşırsan yardımcı olabilirim. söylemekle olmuyor.

0|0
    0|0
    • Resim paylaşamam internetim yavaş şuanda ama squat yapıp da arkaya doğru iyi ama yanlarda çok hatlı durmayan bir kalça işte

• neden genişletmek istiyorsun görebilirmiyim kalçanı?

0|0
    0|0
    • Göstericek olsam resim atarım

Kızlar Ne Diyor 1

• genişletme * sonra ıkıntı çekersin ben doğuştan öleyim kıyafetlerde mükemmel ama dikkat çekio

0|0
    0|0
    • Biraz daha genişlese kum saati tipi oluyorum o yüzden istiyorum

• b oyum kısa benimde olduğumdan uzun dururum ben genel olarak 80 60 89-90 falan

• İyiymiş bozma formunu :)

Yükleniyor...