Malın teki saygısızlık ve bencillik sınırını aşıp, ölümünü kendi elleriyle hazırlarsa üzülür müsünüz?

Evet hemen yaşadığım olaya gelelim

Siz 65 km hız ile (hız limiti 70 bu arada ) gayet en işlek caddelerinden birinde seyir alıyorsunuz,

yol sizin hakkınız yayalara kırmızı yanıyor ama kendini bilmez birisi yolunuza atlıyor atlamakla kalmayıp üstüne üstlük artis artis el kol yapıyor dur falan diye ... ve siz son anda malı ezmekten kurtuluyorsunuz hatta öyle bir kurtuluyorsunuz ki aracı kaldırama sapıp kendi canınızı tehlikeye atarak ...

ben şahsen ona çarpıp öldürsem üzülmezdim , evet fazla materyalistim oğlak burcuyum sonuçta !

herkes haddini bilsin, bir beyni olduğunu olduğunu hatırlasın ve ona göre davransın . Kimse kimseye bencillik yapmasın

Not: Bu mallardan piyasada çok var

Gizli sen git annenin aldığı akülü arabayı test et

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun ya..

haklsın yayalrında bu şekilleri var sürücülerinde... ucuz atlatmışsın neyse verilmiş sadakan varmış jesus.))))

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• geçmiş olsun.kendini bilmezler var kırmızı ışıkta geçen ama yine de kimseyi üzmek istemezdim.hadi kırmızı ışıkta geçtin niye el kol hareketi yapıyorsun.

1|0
    0|0
  • evet ya sana katılıyorum yayaların gecıs yasagı olan yerde dan dıye yaya cıkıyor delı oluyorum bende bırgun kasten ezecem valla ya gecenlerde yaya yasagı olan bı yoldayım ust gecıdı var yolun dan dıye bı genc atladı onume anı fıren yapmasam cıdden cocugu cok fena ezecektım cocuk kacmadıda kısa bı mesafe kala arabam durdu varya elım ayagım nasıl tıtredı cocuk geldı su felan verıyor bana ama bırdaha kı sefere o duyguyu yasamamak ıcın ne tarafa kacarsa arabayı o tarafa surecem ezecem en azından gıder ıcerde yatarım yaa bu ne boyle cok anlayıssız yayalar varrrr

0|0
    0|0
  • Ben üzülmem

0|1
    0|0
  • Ne uzulecem oyle fazla herseye uzulen bir tip degilim kendisi olumune welcome diyorsan elimden bisey gelmez.

0|0
    0|0
  • o da ölseydi üzülmezdi.

0|1
    0|0
  • frene basip mala bol sans dilerim. kaldirima falan sapmak gereksiz.

0|2
    0|1
  • ben de oğlak burcuyum, senin kadar duygusuz değilim allahtann. insan karşşındaki sonuçta. bile bile öldürmek de ne oluyor.aptal olabilir saygısız olabilr trafik kurallarına uymayabilir ama bu yaşam hakkını elinden almaz

0|0
    0|0
    • bile bile ben mi öldürüyorum ? öldürmemek için elimden geleni yaptım ama ölse üzülmezdim

okuduğunu analiz edemeyen bir oğlağa da ilk defa rastlıyorum

• her türlü mallığa sahip olabilir ama bunlar yaşam hakkını elinden almaz dimi evet almaz .. ancak böylesi bir mal kendi yaşamına kendi mallığı ile son verir

• tamam kardiş böyle biri karşına tekrar çıkarsa yol benm hakkım diip ezme yeter

• intihara meyilli biriymiş demek ki :(

0|0
    0|0
  • Yayanın kırmızı ışıkta geçmesi kabul edilemez bir şey ama üzüntüden ölürdüm bir şey olsaydı.

0|1
    0|0
  • çarpsam mutlu olurdum kusra bakmayın ben buyum..

0|0
    0|0
  • Bazı şöförlerde kırmızı yesıl yanarken halen gecmeye calısıyor bende onlara sınır oluyorum

0|0
    0|0
  • çok terbiyesizmiş

0|0
    0|0
  • Dalgınlık sonucu olabilir. Mal demeyelim hemen.

0|0
    0|0
  • Yer ver yer nerede oldu bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sıkıntı yapma haco. Trafikte her şeye hazırlıklı olmak gerekir. Senin açından sıkıntı yok da, eleman yatsın kalksın sana dua etsin.

0|1
    0|0
  • Piyasada mal harbiden çok. Bir de zeytinyağı gibi üste çıkarlar. Tamponla biraz dokunduracaksın aslında. Ama adam kendini yere atar sonra uğraş dur, tazminat ister, başa bela olur. En iyisi, laf söyleyip el-kol hareketi mi yapıyor, alıcaksın beyzbol sopasını ineceksin arabadan, ne diyorsun kardeşim sen diye üzerine yürüyeceksin. Bakın sonra yelkenleri nasıl suya indiriyor.

0|0
    0|0
  • malaasef böyle tipler var bende ara sıra tampona bi değdireyim kendilerine gelsinler diyorum

0|1
    0|0
  • Ben ucundan dokundururdum 40 km ile felan.Ders alsın eş...oğl.eşek

0|1
    0|0
  • sana katılıyorum...

0|1
    0|0
  • ne mallar var ya eminim onu ezseydin üzülecektin sonucta oda can,bi hayvandada can var o maldade neyse hadi bu seferlik yırttı bu mal

0|0
    0|0
  • Malesef bunlardan çok var memlekette napalım temkinli olmaya devam edeceğiz.

0|0
    0|0
  • can alıosun arkdasım üzülmem diosun ama seni üzürlerrr carptıgın kedi yavrusu degill

0|0
    0|0
  • Ölene üzülmezdim de , geride çoluğu çocuğu varsa onlara üzülür insan.

0|1
    0|0
  • otobanda sol şeritten 30 km ile gidenlerde bunların sürücü versiyonu rpg ile dalmak lazımdır

0|0
    0|0
  • insan kendini düşünmesede..ebeveynini düşünmeli

0|0
    0|0
  • eskisehirde kırmızı ısıkta gecen yayaya ceza yazıyorlar be !

0|0
    0|0
  • vay mal vay

0|0
    0|0
Yükleniyor...