Sevdiğim başkasını seviyor! Kendinizi nasıl alıkoyuyorsunuz?

Çok sevdiğiniz biri var, gününüzün her saatini, onun düşüncesiyle hayaliyle geçirdiğiniz, onunla yaşadığınız. Ama sizi sevmiyor bir başkasıyla mutlu,... Daha Fazla

Güncellemeler:
yorumlarınız ıcın tesekkur ederım. bir kac ay sonra dogum gunu ve dogum gununu kutlayıp ona bır hedıye göndermek ıstıyorum (baska bır sehırde). Kürk mantolu madonna diye bir kitap okudum, ve cok begendım aranızda okuyan varmı bu onun ıcın nasıl bır hedıye olur sizce?

kendısının dekorasyona ve tarıhı mekanlara,gecmıs olaylara merakı var, bıldıgım kadarıyla.

En İyi Görüş

• Hiç senin olmamış birini nasıl özleyebiliyorsun ? Ama dürüstlüğünden ötürü kutlarım hangi insan açık açık "o beni takmıyor, beni sevmiyor, umurunda bile değilim" diyebilirki ? Bunu kendine itiraf edebilir veya kötü yorumlar geleceğini bile bile bu içtenlikle yorum katmadan anlatabilir. Cesaretin çok hoşuma gitti aynı cesareti onu unutmakta da gösterebilirsin.

Bir de bu çocuk senin kendisine olan ilginin farkında ve bundan hoşlanmamışa benziyor. Diğer hemcinslerinin yanı sıra beklenmedik bir hareket yapıp kendisinden hoşlandığının farkında olduğu bir kızı sürekli reddetmiş ve itmiş bu da aslında senin doğru bir tercih yaptığının göstergesi çocuk karakterliymiş ama yanlış zamanda bulmuşsun (:

Yanlış olduğunun farkındayım ama ilgini kesinlikle başka erkeklere kaydırmalısın. Başka türlü onu unutman imkansız çünkü hep bir ihtimal diyeceksin ve o ihtimal çocuk sevgilisinden ayrılıp yalnız kaldığında gelecek ve senin ilgini kullanacak.

Yani daha fazla zayıf düşmeden onu unutmalısın. Mesaj atmak .. Böyle bir ihtimal yok (hele cuma mesajlarını hiç anlamadım o ne ? ) Aramak hele hiç.. Ne konuşacaksın.. Belkide beni bir daha rahatsız etme diyecek buna hazır mısın ?.. Umutsuzca peşinde koşarak kendini yıpratma bence..

• Cuma mesajı dedıgım hanı cuman mübarek olsun, hayırlı cumalar gibi..

ona hazırmıyım bilmiyorum.

• Öncekileri Göster
    • evet haklısın.. o kızı sevıyor zaten farkındayım.. onla bırseyler yasadık.. herkez gıdıp kıza anlatg ayrılır falan dedıler ama ben yapamam sonucta bana okadar dönem ıcınde bır kere bıle canım demedı ama kıza dedıgını okuyorum ve demekkı gercekten canı ben onu canından nasıl ayırırım, snra dusman olmazmı bana bu dahada kötu olur..

oyuzden dedıgın gıbı böyle sındıre sındıre yapmak en ıyısı.. tesekkur ederım..

• Gerçekten çok aklı başında davranmışsın çirkefçe davranmanın kimseye bir faydası olmazdı. Ama çocuğa olan sevgine imrendim biri de inşallah bir gün seni öyle sever. Ayrıca ben teşekkür ederim yardımcı olabildiysem ne güzel (: