Sevdiğim başkasını seviyor! Kendinizi nasıl alıkoyuyorsunuz?

Çok sevdiğiniz biri var, gününüzün her saatini, onun düşüncesiyle hayaliyle geçirdiğiniz, onunla yaşadığınız. Ama sizi sevmiyor bir başkasıyla mutlu, sizi takmıyor. Hatta öyle ki arkadaş olduğunuz halde facesine bile kabul etmiyor, bekletiyor..O kadar çok özlüyorum ki, bu özlemimi bastıramıyorum. Her cumayı bekliyorum, cuma gelse de bari cuma mesajı atsam diye. Ve şimdi yine bu duygularım çok bastırmaya başladı aramak konuşmak özledim demek naber demek istiyorum ama yapamıyorum. Nasıl alıkoyarsınız kendinizi, yoğun özlem duygusundan nasıl engelleyebilirim kendimi?...

Güncellemeler:
yorumlarınız ıcın tesekkur ederım. bir kac ay sonra dogum gunu ve dogum gununu kutlayıp ona bır hedıye göndermek ıstıyorum (baska bır sehırde). Kürk mantolu madonna diye bir kitap okudum, ve cok begendım aranızda okuyan varmı bu onun ıcın nasıl bır hedıye olur sizce?
kendısının dekorasyona ve tarıhı mekanlara,gecmıs olaylara merakı var, bıldıgım kadarıyla.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiç senin olmamış birini nasıl özleyebiliyorsun ? Ama dürüstlüğünden ötürü kutlarım hangi insan açık açık "o beni takmıyor, beni sevmiyor, umurunda bile değilim" diyebilirki ? Bunu kendine itiraf edebilir veya kötü yorumlar geleceğini bile bile bu içtenlikle yorum katmadan anlatabilir. Cesaretin çok hoşuma gitti aynı cesareti onu unutmakta da gösterebilirsin. Bir de bu çocuk senin kendisine olan ilginin farkında ve bundan hoşlanmamışa benziyor. Diğer hemcinslerinin yanı sıra beklenmedik bir hareket yapıp kendisinden hoşlandığının farkında olduğu bir kızı sürekli reddetmiş ve itmiş bu da aslında senin doğru bir tercih yaptığının göstergesi çocuk karakterliymiş ama yanlış zamanda bulmuşsun (:Yanlış olduğunun farkındayım ama ilgini kesinlikle başka erkeklere kaydırmalısın. Başka türlü onu unutman imkansız çünkü hep bir ihtimal diyeceksin ve o ihtimal çocuk sevgilisinden ayrılıp yalnız kaldığında gelecek ve senin ilgini kullanacak.Yani daha fazla zayıf düşmeden onu unutmalısın. Mesaj atmak .. Böyle bir ihtimal yok (hele cuma mesajlarını hiç anlamadım o ne ? ) Aramak hele hiç.. Ne konuşacaksın.. Belkide beni bir daha rahatsız etme diyecek buna hazır mısın ?.. Umutsuzca peşinde koşarak kendini yıpratma bence..

• Cuma mesajı dedıgım hanı cuman mübarek olsun, hayırlı cumalar gibi..
      ona hazırmıyım bilmiyorum.

• Öncekileri Göster
    • evet haklısın.. o kızı sevıyor zaten farkındayım.. onla bırseyler yasadık.. herkez gıdıp kıza anlatg ayrılır falan dedıler ama ben yapamam sonucta bana okadar dönem ıcınde bır kere bıle canım demedı ama kıza dedıgını okuyorum ve demekkı gercekten canı ben onu canından nasıl ayırırım, snra dusman olmazmı bana bu dahada kötu olur..
      oyuzden dedıgın gıbı böyle sındıre sındıre yapmak en ıyısı.. tesekkur ederım..

• Gerçekten çok aklı başında davranmışsın çirkefçe davranmanın kimseye bir faydası olmazdı. Ama çocuğa olan sevgine imrendim biri de inşallah bir gün seni öyle sever. Ayrıca ben teşekkür ederim yardımcı olabildiysem ne güzel (:

Erkekler Ne Diyor 6

• Kafam karıştı. "Özledim" demişsin, o senin eski sevgilin mi? "Arkadaş olduğunuz halde" demişsin, okul veya mahalle arkadaşın mı?

• Hayır hiç sevgili olmadık.. Arkadaştık tesaduf eseri tanıştık aramızda birşey olmadı sevdiği biri vardı, arkadaş kaldık bir kaç ay.. Ama şehir değiştirdiği için sonlandı arkadaşlığımız, sonrada sevdiğiyle barıştı zaten..

• Öncekileri Göster
    • ayda bir kez onu aramayı dusunuyordum normal arayp knsmak, bunuda yapmıyım mı sence?

• Arkadaş olduğunuza göre, aramanda bence sakınca yok. Ama konuşmanız dostça olsun, ona bir imada bulunmamaya çalış.

• önce bunu kenedene kabullendrmen lazım artk bizim ilişkimz bitti o artk yok diye hem bak seni sevmiyrmuş.artk sürekli kendini onu düşnmkten alıkoyacak başka işlere yönlendrmn lazım onu düşnrek bu hayat gitmez!

• sevmiyorsa bensiz mutluysa ne yapayim, mutluluklar diler hayatima bakarim

• hiç işin gücün yok belli ki. 10 yıl sonra "hiç mi işim gücüm yoktu la benim" diye soracaksın kendine. ben diyim. takıntılısın. salla.

• Gurbet kuşu haklı. Neden başkasıyla mutlu olan birinin peşindesin ki. Sana bakmasının ne faydası olacak kı. Mutlu olabilecek misin. Başkasının mutsuzlugu üzerine mutluluk kuramazsın. Zorlama. Bırak Gitsin.

• bana baksın demedim ki ben onla arkadaş kalmaktan bile mutluydum, ayırmaya calısmayı falan hıc dusunmedımkı o ona canım dıyor ben sevdıgımı canından ayıramamkı zaten ben onu sevdıgıyle kabul etmısım, benm dedıgım ona bu derece uzak olmak.. arayamamak.. msj atamamak.. hayatında nokta kadar yerım olmaması..

• Bence iyi yapıyor. Seninle nasıl arkadaş kalabılır ki ?
      Seni düşünce kalbı acıyacaksa belki. Seni kırmamak için böyle davranıyordur. Bu kadar bağlanma kımseye. Kin tut yada ölene kadar böyle bekle demıyorum. Hayatına bak. Böyle gerçekten mutlu olabilecekmisin ?
      Ne kadar dayanabılırsın. 1 yıl, 2 yıl. 1 ömür. çok zor olacak. Daha fazla kendını üzmeden yol ver hayatına.

Kibarıyenin şarkısı vardı. Aklıma geldi birden. Çivi çivi söker diye. Çözüm olabılır belkı. :)

• hastasin kizim sen kusura bakma ama durum bu adam baskasiyla mutlu seni tinlamiyor bile ne dusunecem cehennemin dibine kadar yolu var selam versede almam simdi kalk pencereye git perdeyi cek disari bak orda onyuzbinmilyon erkek var ee bi tanesi hakkin artik

Kızlar Ne Diyor 6

• sevmek sevdiğini mutlu görmektir.o başkasıyla mutluysa en azından birimiz mutlu diye avutacaksın kendini.zamanla unutacaksın senle ilgilenen birileri çıkar mutlaka sende geleceğine bakacaksın.

• insanın içinde yangın yandığı dönem.zamanla geçiyor ama içimiz acıyor

• Uzak durmakla başlayabılırsın ,birde o kızın yerıne kendını koyarak

• Hayirlisi buymus diyorum kendime...Ve olmasi gerekeni yaptigimi düsünüyorum, yani aramayip sormamakla... cünkü biliyorum ki kendim icinde en dogrusu bu. Ama cok acitiyor canini biliyorum :-) yinede katlanmak gerek...

• başkasını dene. çok sevdiğim biri vardı ölüyordum onun için. sevgilisi vardı tabi. bütün vaktimi onu dşünerek onunla konuşmak için fırsat kollayarak onu görmeye çalışarak geçiriyordum. sonra hayatıma başkasının girmesine izin verdim. beni mutlu etti. o beni mutlu ettikçe sevdiğim çocuğu daha az düşünür oldum. sonra bir baktımki gün içinde en fazla 1 kez aklıma gelr olmuş, artık onun için ağlamaz olmuşum. yeni çocuğa da hiç aşık olmadım ama nasıl olduysa bana onu unutturdu

• bu o kadar zor ve acı veren bişey ki bende uzun süredir aynı şeyi yaşıyorum. seni umursamıyosa görmüyosa sende onu umursama. kıskandr hayatına seni mutlu edecek birinin girmesine izin ver.. hem bakarsın unutturur onu sana

• yanlıs bırınıde hayatıma sokmak ıstemıyorum sok cıkar sok cıkar olmuyor. bır suru erkek gırmıs oluyor hayatıma oyuzden unutturcaksa bıle dogru kısı unutturmalı...

Yükleniyor...