Passolig kart hakkında ne düşünüyorsunuz sayın taraftarlar? O olmadan maça giremiyoruz artık?

Passolig kart hakkında ne düşünüyorsunuz sayın taraftarlar? O olmadan maça giremiyoruz artık... Ben bazı açılardan uygun bulsamda, pek sıcak bakamıyorum... Bu kartlar kişiye özel olacak ve sadece o kişi kullanabilecek. Yani ailecek maça gidebilmek için ailedeki herkesin bu karttan alması gerekiyor. Ya da arkadaşlarla maça gitmek istediğinde kartı olmayan adam gelemeyecek... Kartı olmayan gitmesin diyebilirsiniz ancak sene de 3-4 maça ancak gidebilen bir adam için niye bu kart zorunluluğu? Ben kombine almayı düşünüyorum ancak bu şartlarda alırsam maça tek başıma gitmek zorunda kalıcam gibi, bu yüzden halen kararsızım kombine alma konusunda... Bir de kart ücreti var yıllık 25 TL... Hadi ben kombine alırsam benimkini Beşiktaş ödeyecek ama diğerlerini kim ödeyecek? Ben bir maça arkadaşlarımı da götürmüştüm normal bilet varken, 6 kişi gittik sadece 2si Beşiktaşlıydı... Yani bir maça sadece o takımın taraftarı girecek artık... Sizin görüşleriniz neler?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• çok sinir bozucu ya bir türlü anlamıyorum hala nasıl yapacağımı.. zaten bu TFFnin başında ''futbolu daha ne kadar mafedebilirim'' düşüncesinde bir tüpçü olduğu sürecede çoğu şeyi anlamamaya devam edeceğiz sanırımm..

1|1
    0|0
    • İnternetten başvuru yapıyorsun sana kart geliyor ancak olay kartı aldıktan sonra başlıyor zaten... Bizim kulübümüze en çok destek olmamız gereken zamanda önümüze çıkan engele bak...

• Ya takım için alırım ama tek başıma gideceksem maçlara ne zevk alıcam ben o maçtan :(

• sorunda o zaten.. :S

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlattığına bakırsa saçma bir uygulama olmuş.
    Bir maça gitmek istesem kart çıkarmam lazım yani. Zaten gitmiyordum artık hiç gitmem.

0|0
    0|0
    • Kart zorunluluğu geldi evet... Yılda 1-2 maça gideceksin üstüne kredi kartı özelliği var bu kartın ve yılda 25 lira ücreti... Ticarete dökmüşler birde...

• ruj hangi marka sekerim, rengi cokhos

0|0
    0|0
    • Gene mi yaa :) Çok eski foto, hatırlamıyorum...

• hm peki tesekkur

• Bu soruların geleceğini bilseydim atmazdım rujumu :)

• Çok saçma be. Her maça gitme imkanım yok zaten arada bir gidecektik ona da şu saçma kartı koymuşlar. Gel de sinirlenme.

0|0
    0|0
    • Aynen... Güvenlik bakımından iyi gibi görünse de genel anlamda kötü oldu...

• Çok saçma :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çArşı passolige karşı

0|0
    0|0
    • Bende yeni bir gelişme duyana kadar beklemeyi düşünüyorum... Ağustos sonuna kadar süre var nasılsa...

• Boş Tribünlere oynayın VİP kesim elinde çekirdekle izlesin sizi...
    Ayağa kalkmayan siktirsin gitsin sloganı durumu özetler bence... Heyecan yok ruh yok..

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir uygulama bu mesela sen kombine aldın o maça gitmicem başkasına vercen giremicek onu geçtim ben şimdi denizlisporunkini alcam galatasaray maçına gitmek için bir daha passolig karti cikarcam

0|0
    0|0
    • Yanlış hatırlamıyorsam sadece kendi takımınınkine girebileceksin... Belki o kulüp izin verirse girelebilir bilemiyorum... Kombine de olay şöyle sanırım... Benim kombinem var ve maça gitmiyorum, o maçtaki hakkımı passolig kartı olan birine internetteki üye hesabı üzerinden o kart sahibine o maç için transfer edebiliyoruz diye anımsıyorum, dur bir araştıralım onuda...

• "Kombinenizi passo. com. tr sitesi üzerinden PASSOLİG Kart'ı olan istediğiniz kişiye istediğiniz maç veya maçlar için transfer edebilirsiniz." demiş adamlar...

• Ben Aldım Kullanışlı Dostum 3 aydır kullanıyorum.

0|0
    0|0
    • Kullanışlı yanları var ama kafana estiğinde bir arkadaşınla gidemedikten sonra ne işe yarayacak?

• Tek iyi tarafı karaborsanın sona erecek olması.

0|0
    0|0
    • Onu da sanal ortama taşırlar artık... Site üzerinden bilet devir işlemi olacakmış nasıl olsa :)

Yükleniyor...