Merhaba arkadaşlar, ben zayıflamak ve formda kalmak için oryantal müzik eşliğinde dans ve spor yapıyorum?

Beğendiğiniz bildiğiniz güzel ve bol hareketli oryantal şarkılar varsa önerin lütfen, ayrıca fazla kiloları olan bayanlara da öneriyorum. Sporla birlikte yapıldığında bir ayda 4-5 kilo verebiliyorsunuz tabi düzenli yaparsanız. Cevaplarınızı bekliyorum :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik eşliğinde veya dansla zayıflama özellikle 90'lardaki yenilenen aerobik akımıyla popüler bir hale gelmişti. Bugün birden çok metot kişileri hem eğlendirip hem de zayıflatmayı hedefleyebiliyor. Bunlardan en bilineni Zumba'dır.

Müzik seçiminde zevkler belirleyici gibi gelse de esas önemli olan müzik ritminin "nabzı" dediğimiz BPM değeridir. Başarılar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ya gerçekten çok güldüm 4 yıldır fitness egitmenliği yapıyorum böyle bir şey ilk defa duyuyorum ya dans ederek spormu yapılır ve 1 ayda 5 kilo mu veriliyor hhahaha gerçekten çok komik ya biz 1 ayda sporcularımızı çalıştırıyoruz her gün 1000 kalori yakıyorlar 5 kilo verdire biliyoruz bence hemen herkez fitnsı bırakmalı dans etmeli biz bu işi bilmiyoruz :)

0|0
    0|0
    • Öncelikle erkek vücuduyla bayan vücudu farklıdır, zaten kaç yaşındasın da 4 yıldır fitness eğitmenliği yapıyosun bende bu kısma çok gülüyorum, aç internetten araştır biraz asenanın eğitim videolarını izle bunu onun da söylediğini duyucaksın ama algılayabilir mi beynin pek bilmiyorum. :)

• 23 yaşındayım 16 yaşımda başladım yeterince bilgim var ki sertifikalarım onu gösteriyor zaten beni sırtımı dayadığım bir şey varki konuşuyorum ama sen nasıl bu kadar güvenerek kendinden emin konuşuyorsun buda beni güldürüyor daha çok güldüğüm şey asena yı bana izle demişsin en başta bir kere bana örnek verdiğin kişiden anlaşılıyo senin sporla ne kadar ilgili olmadığın

• mezdeke :D

0|0
    0|0
  • güzeeel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...