Kilo problemi yardımmm?

merhaba benim kilom 51 boyum 1.70 49 kiloya düşmem lazım acilen yemegede düşkünüm yardımcı olur musunuz

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen küçücük beyninle insanlarla dalga geçtiğini mi zannediyorsun. Yok ellibirmişte kırkdokuza düşecekmişte ne yapması lazım mış. Birincisi boyuna göre kilon çok iyi hatta safinaz noktasına az kalmış. İkincisi o iki kiloyu boğazını biraz tutup, günlük düzenli olarak yürüsen zaten verirsin, buraya taşıman sanırım tamamen milletle dalga geçmek. Bak senin soruna bende senin tarzında cevap vereyim Eğer acil kilo vereceksen acil olarak kalorilerini yakman lazım bol bol. Nasıl olacak bu tabiki en kolay yolla. Yatacaksın eşinin altına ideal kiloya gelene kadar o sana çeşitli pozisyonlarda kalori verme dersleri verecek. Yermisin yemezmisin misali. Ha eşin yoksa o zaman eline kuvvet, beline kuvvet, bakire değilsen fırçanın sapına, salatalığa, vibratöre kuvvet, Yok ben gerçeğini istiyorum dersende ver adresini o zaman benim belime kuvvet olsun. Tamamen sorunun tarzında cevaplamaya çalıştım, umarım aydınlatabilmişimdir seni.

0|0
    0|0
    • benim kilomla alıp veremediğim bişi yok müsabık sporcuyum kilomu düşürmem lazım burada saçma yorumlar yapmassan sevinirim

Erkekler Ne Diyor 9

• buyur oku uygula zayıfla
    http://i.hizliresim.com/V2lJqv.jpg

0|0
    0|0
  • 10 gün p90x kullan torrentle indir kendisi 140 lira ama torrent beadva kullanmayı bilmiyorsanda onunlada ilgili bir soru sor ve öğren ya da birisi team wiever ile yapar ama aklıma takıldı 1.70 sin 49 kilo çok zayıf göstermezmi bir deri bir kemik kalmazmısın ben 1.63 falanım 45 kiloda tüm kemikleri msayılıyor denize bile gidemiyorum

0|0
    0|0
  • Kilon boyuna göre gayet ideal. 1 kilo bile vermemelisin hatta.

0|0
    0|0
  • ruh hastasısın

0|0
    0|0
  • Zayifsin zaten uğraşma bence hayatini yaşa

0|0
    0|0
  • bana ver 2 kiloyu zayıfm zaten

0|0
    0|0
  • Sevgiline soyle baban evdeyken aniden eve gelsin. Ecel terleri sana baya bir kilo kaybettirir

0|0
    0|0
  • şu an gayet iyi kilon var, hatta biraz zayıf bile olabilirsin boyuna göre

0|0
    0|0
  • falza yeme bilemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yahu zayıfsın zaten bu neyin kafası ben burada kilo almaya çalışıyorum sizin yaptığınıza bak olmadı bu..

0|0
    0|0
  • Senin ideal kilon 61 ve 49 a düşmen kesinlikle aptalca olur. Bence yağ eritmek yerine kas yap gerçekten daaha çok işe yarar.

0|0
    0|0
  • Bunu ciddi soruyorsan gerçekten bir rahatsızlığın var

1|0
    0|0
  • Isvec diyeti yap diyet yapamam diyosan da spor yap surekli

0|0
    0|0
  • ha 49 ha 50

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya ben 50 yim 51 olmak için çabalıyorm :D

0|0
    0|0
  • sacmalama üstüne kilo alman lazım vermen değill

0|0
    0|0
  • zayıfsın zaten kilo vermene gerek yok neden acilen 49 olman gerek? biz napalım ölelim mi?

0|0
    0|0
  • Ben de aynı sen gibiyim 1.70e 51 , gayet zayıfsın yani neden düşmek istiyorsun ki, kıyafetlere girip-girememe durumu mu var :D

0|0
    0|0
  • yuhh iskelete mi dönüşmek istiyosun.. bence verme kilo al sen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...