Sizce nasıl? İyi değilse ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar benim boyum 161 kilom 58 kilo vermek istiyorum yani 50 kilo falan olmak istiyorum hergün 8-9 km çok rahat yürüyorum birde nesfit paketlerindeki cd den samba yapıyorum günlük 20 dakika. Göbeğim ve birazda basenim var vücut ölçülerim 90-70-100. Ben yürüyüşü 27 gündür yapıyorum günlük ortalama 12000 adım atıyorum ve taklaşık 600 kalori rahat yakıyorum sambayı da 5 gündür yapıyorum günlük 50 mekik çekiyorum ama hala bir faydasını görmedim gala basenim ve göbeğim var. Ekmek hiç yemiyorum belki bazen 1-2 dilim yiyorym ama her gün değil arasıra. Aslında çok bişey yemiyorum abur cuburda yemiyorum çok faz ama hala neden kilo veremiyorum... lütfen yardım edin. Daha önce kilo proplemi olan fakat şimdi kilolarından kurtulan varsa lütfen öneride bulunur musunuz?
Şimdiden Teşekkürler...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• buyur oku cevap bu yazımda saklı uygula istediğin gibi ol :)
    http://i.hizliresim.com/V2lJqv.jpg

0|0
    0|0
    • Çok çok teşekkür ederim sağ olasın :) umarım dediğin gibi olur

• Çok çok teşekkür ederim :)

• rica ederim. :)

• Herşey sabirla olan birseydir. Zamanla herşey düzelir inşaallah. Sen boyle söyleyince zayiflayacak bir çok kişininde isteği kacmistir diye düşünüyorum. Onca şey yapmama ragmen.

0|0
    0|0
    • Ama gerçekten bu dediklerimi harfi hsrfinr yapıuorum yine de kilo veremeyince tüm moralim bozuluyo

• Allaha yinede şükür edelimki herhangi bir skintin yok kg'den başka. Herşeyin hayirlisi. Kadir gecemiz mübarek olsun.

• Saolun sizinde

• Kalça büyük biraz yediğini yariya indir ictiğin suyu iki katina çıkar

0|0
    0|0
  • Hayat çok zor çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben tanıdığımdan biliyorum 20 kilo kadar verdi. şunları söyleyebilirim kırmızı et tavuk eti balık mutlaka ye. Protein alman gerekiyor mutlaka. Ama şu şekilde mesela akşam öğününde avuç için kadar ye. Devamlı maydanoz ye her öğün. sabah kahvaltını iyi yap. mesela 1 yumurta ye mutlaka zeytini sınırsız yiyebilirsin kibrit kutusu kadar peynir. bir dilim kepekli ekmek. kızarmış yiyeceklerden kaçın. hazır gıdalardan uzak dur. ara öğünlerde salatalık ye mesela. ya da kışın portakal. Anlayacağın meyve sebze ara öğünlerde. Sabah ve öğle arası ara öğünde bir kaç badem ve süt iç. Düzenli bir şekilde devam edersen faydasını görürsün mutlaka.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim canım. Umarım faydasını görürüm denemediğim şey kalmadı bir de senin dediklerini deneyeceğim. Tekrar teşekkür ederim

• Rica ederim canım bunlar yengem düzenli diyetisyene gitmişti bunlar diyetisyen önerisi. Düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo verirsin inşAllah :)

• İnşallah canım ya :(

• aynı boy ve kilodayız bende yürüüyürom basenim var göbek yokda bende

0|0
    0|0
    • Peki sende benim kadar takıyor musun bu durumu? Ben ne yaparsam yapayım basende göbekte gitmiyo

• Yıllardr bulamadım tatlım ya ama zayfltrsam yazarım bende bıktım sende yaz basen zayıflarsa olurmu saol:(

• Tabi yazarım canım merak etme ;)

Yükleniyor...