50 Günde 20 Kilo Verilebilirmi bu spor listesiyle?

Merhaba arkadaşlar sabah saat 7de kalkıyorum 1.5 saat yürüyüş yapıyorum + 2 saat yüzüyorum. eve geliyorum dinleniyorum sonra saat 17:00 gibi bir daha denize gidiyorum 1.5 saat yüzüyorum yine ve çok sıkı bir diyet eşliğinde. sizce verebilirmiyim? not / 1 ayda 13 kilo verdim bu listeyle :) /

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• veremezsin vücudun tekler bir süre sonra. yeni kilona adapte olmaya çalışır. o ara sen hala abanınca da kalp krizinden gidersin diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ki 20 kilo vermeye çalışıyorsun ve acelen ne 50 güne sığdırmaya çalışırsan halsiz düşersin

0|0
    0|0
  • Bu ne hız! Sağlıklı bir şekilde yaptığın sporda en fazla 3 saat dayanıyorsun. Hızlı kilo vermekten ziyade sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermelisin ki çaban bir işe yarasın.

0|0
    0|0
    • ama yemek yiyemiyorum öyle bir sorun var direk kusuyom yersem

• Bu biraz tereciye tere satmak gibi oldu o zaman :) O zaman dediğim gibi yaptığın sporu yeniden gözden geçir ve sağlıklı bir şekilde devam et. Çok fazla zorluyorsun kendini ve zararını şimdi görmesen de ileride muhakkak görürsün.

• tamam teşekkürler :)

• 1 hafta sonra ayağa kalkacak halin olursa neden olmasın

0|0
    0|0
    • 1 aydır devam ediyom

• kilon fazla ama boy da var
      ata demirel gibi bir şeysin sen anlaşılan :)
      iyi iş çıkarmışsın şimdiye kadar
      90 olsan harika olur
      yapar gibi de duruyorsun
      ama kendini gene de çok yorma
      50 günde değil de 2-3 ayda verirsin

• teşekkür
      ederim
      :)

• O listeyi bana mesaj atar mısın lütfen bende spor yapıyorum ama çok iyi bir diyet bulamadım yardımcı olursan sevinirim :)

0|0
    1|0
    • abur cuburu kes ekmek yeme 18:00 dan sonra bisey yeme bol bol protein bu kadar :)

• ben bisey yemiyom ama sen bilirsin :)

• O kadar sıkı yapamam :) sadece 5-6 kilo fazlalığım var zaten

• Bu ne hız sakin ol biraz😂

0|0
    0|0
  • Bir yere mi yetişeceksin?

0|0
    0|0
  • Sakin? Biri var hastaliktan oldu duzgun beslenerek ver

0|0
    0|0
  • Vereceğin kilolar bence kas olur :)

0|0
    0|0
  • Saglikli olacagini dusunmuyorum daha yavas kilo var bence ve boyun iyiymis ndkdk

0|0
    0|0
  • oha. ölmek istiyosun heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...