İlk günden telefon numarasını alabilenler... Nasıl yapıyorsunuz bunu?

Ya kayıt esnasında ya da bir yerde beklerken durduk yere muhabbet kurup o gün içinde bir kızın numarasını hiç alamadım tamam bazen muhabbet bir yere kadar gidiyor ama istersen numaramnı vereyim sonra konuşuruz kısmına nasıl geliyrosunuz benim hep yarım kalıyor böyle şeyler.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• msn,veya iste gerisi gelir:))msn ve face telefonun önüne geçti iletişimde:))

0|0
    0|0
    • öyle de onu nasıl alcaz face de msn in önüne geçti ona bakarsan :)

• face gerçek isimle kullanan çok olduğu için bazen rasgele verilmiyor:)) eğerki sen bir kız tek taraflı beğendin diyelim girişimde bulunursan hiçbişy alamssın,sohbet var ise soracaksın..yok derse de peki der geçersin:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ilk andan numarayi veren kis kasardir ondan

1|1
    1|2
    • neye göre kime göre :)

• haklı kız ne dıye eksılıyorsunz :)

• taniamdigi birine lok diye numarami sevilir askimsin merve<3 zaten karsidaki erkek onu basit gorur sonra aman allhim telefonuma sapiklar dayandii

• dert ettiğin şeye bak ara 118 80 ni :D

0|1
    0|0
  • ılk gunden ne numaramı ısteyen oldu nede alabılen :)

0|0
    0|0
  • azcık tip, biraz sempatiklik, biraz da kuğulluk varsa tamam.

0|0
    0|0
    • biraz biraz var ama laf da yapıyorum aslında eskisi gibi değilim o lafı nerden bağlasam da oraya getirsem bilemiyroum

Erkekler Ne Diyor 4

• hersey cesaret isi bence.. ne kaybedersinki sorsan?

0|0
    0|0
    • öyle de yol yordam önemli he deyince olmaz

• yol yordam ne olucakki zaten muhabbet etmisiniz önemli olan muhabbete girmek hos gectiyse kisaca.. sizle zaman gecirmek cok hostu gercekten.. tekrar görüssek sende memnun kalirmisin? diye sorarsin.. oda memnunsa zaten bitmistir numara isi :)

• bilmyroum dostum tecrübe işi sanırım bir anda lönk diye olmuyor

• numaramı unutmuşumda sizinkini ödünç alablirmiyim de :)

0|0
    0|0
    • s.tiri çeker ilk baştan daha :)

• çekmez merak etme... çekerse sende çok güzelsiniz ondan istedim dersin... terslerse seni söylüyce tek kelime var ... ben sizin hakkınızda öyle düşünmüyorum der ... sende ozaamn sizde benim gibi yalan söyleyin der ve çekip gidersin bu sefer kız koşar senin peşinden :)

• bu o kadar sıradan ve basit bi şey ki..

0|0
    0|0
  • Kayıt esnasında değilde kafeteryada otururken, arkadaş ortamında bi' kız ile tanışmıştık. Muhabbet biraz daha ilerlediğinde kıza kalem kağıt uzatıp "şuraya cep telefonunu yazar mısın?" dedim yazdı.

Böyle yazınca, "hadi canım" "ne salak kızmış, ben olsam asla yazmazdım" "sen kendini ne zannediyorsun ki" gibi tepkiler verebilirsiniz ama konuşmanın akışı, vücut dili, psikolojik baskı... Bunların hepsi ikili ilişkilerde önemlidir =)

0|0
    0|0
    • biliyorum farkındayım iyi sezmek kısa süre içinde iyi analiz etmek gerekiyor o da sanırım yavaş yavaş tecrübeyle olacak bir şey sana özelden yazayım

• Ben (şu anda çok iyi arkadaş olduğumuz) bi' bayan ile tanışırken; masasına gidip "Pardon sandalye boş mu?" dedim, "Evet" dedi. "Peki" dedim, oturdum. Sonra öyle muhabbet başladı falan filan...

• işte ne güzel ben bazen bir anlık cesaretle durduk ere muhabbete girebiliyourm ama her zaman olmuyor belki de kritik nokta çaktırmayacaksın niyetini ayrıca herkese karşı öyle olman lazım ki yanaşatığnı sen bile bilmeyeceksin planlı programlı yaparsan iş aksıyro bu genel karakterin olmalı :)

Yükleniyor...