Sevgilime maç yasağı koydum ama uymazsa ayrılmalı mıyım?

Sevgilim fenerbahçeli ve şike yapan bir takımın maçına gidersen beni kaybedersin dedim bakalım sözünde duracak mı eğer durmassa ayrılmalı mıyım ondan?

Güncellemeler:
Ben gassraylı flan değili fenerliydim ama Trabzonspor'a yapıln haksızlığı yüreğim kaldıramadığ için artık takım bile tutmuyorum ve sevgimi de artk maçlardan soğuttum
Fenerbahçe cumhuriyeti diye birşiy yoktur önce Türkiye sonra fener ırkçılığın lüzumu yok!
Temiz futbol istiyoruz o kadar.

0|0
36|46

En İyi Erkek Görüşü

• Birileri sizlerle dalga geçiyor sizde ciddiye alıp soruya cevap veriyorsunuz. Bu denli aptal birisinin gizli soru sormayı akıl edebileceğini mi düşünüyorsunuz ? Bence hayır. Aptal değil Fenerbahçeyi sevmeyen koyu galatasaraylı sizinle dalga geçen gelen cevaplarla eğlenen birisi kendisi. Saygılarımla...

3|0
    0|0
    • Zeki çocuksun :)

• mhp ye oy veren 5milyon insan çıktığına göre buna da çıkar neden şaşırıyorsun?

• Sende haklısın.

Erkekler Ne Diyor 45

• ayrıl bence.senin gibi bir ruh hastasıyla işi olmamalı.

not:galatasaraylıyım

5|2
    1|0
  • Fenerbahçeli değilim ama.

Ben olsam , bana öyle diyecek kız direk orda çeker giderdim.

Maç ile ilişkinizin ne alakası var.Çocukda delikanlı olsa , sana orda cevabı yapıştırırdı.

2|0
    1|0
  • ben senin sevgilin olsam ben senden ayrılırım kimse beni esir alamaz sosyal yaşantıma engel olamaz beni sevecek insan nasıl bir kişiliğim olduğunu bilir ve öyle sever sevdikten sonrada yok maç yasağı yok dışarı çıkma yasağı yok arkadaşlarla bara gitme yasağı bilmem ne bilmem neee ohooo çekemem ben bu tür kaprisleri yol veririm

2|1
    1|0
  • Yasak koydum falan ne kadar tahrik edici laflar hareketler bunlar.karşındaki normal olsa adam olsa vereceği cevap bundan sonra benimle fenerbahçe maçlarına gelmezsen seni gözüm görmesin olurdu.Bir fener düşmanı olarak ben bile gaza geldim cık cık cık

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe aşkı başkadır kızım. Seni Fenerbahçeye tercih ederse üzülmee...

O senden Dişi kanarya olmanı bekliyordur.. Yazık adama yaa. Sonuna kadar FENERBAHÇE...

3|1
    1|0
  • e yuh yani deseydinki biktim sürekli mac bakmandan yasakliyorum anlardimda.. ben bir fenerli olarak sevgilinin yerinde olsam söz dinlemeyi birak terkederdim :)))

2|0
    1|0
  • fenerbahçe için sevgilimi ben bırakırdım ...

3|1
    1|0
  • ne alaka ya ne şaçmalıyosanız

2|0
    1|0
  • eger adamsa ayrılır zatenn

3|0
    1|0
  • ergenliğin de bir sınırı olmalı artık

3|0
    2|0
  • İyi güldüm, sevgilinin iyiliği için ayrılmalısın ondan. :/ (Ne Fenerbahçe'yi tutuyorum ne de futbolu seviyorum.)

1|0
    1|0
  • Yo daha neler..ilişkiniz ve biribirinize saygınız Şikelerle dolu bir sistem kadar uzcuz mu yani...

Hem diğer açıdan, zaten Fenerlkiymiş..salla gitsin... kih..kih..kih..

1|0
    2|0
  • Şike şike macına gider,çünkü o bir FENERBAHÇE'li..Böyle bir şart koyma hakkın yok,çok çocuksu davranış..

0|0
    1|0
  • aşırıysa...tabi de...böyle saçma şeyler yüzünden ayrılacaksan..ben seni bırakırdım ...ucuz şeyler bunlar...düşünce evrimi geçirmen gerekli..olgunluk babında...(hasta şeklinde maç hastasıysa..yaptırım lar.. yapabilirsin))

1|0
    1|0
  • Bende koyu fenerliyim.Eğer bana sevgilim öyle bir şey diyecek direk aşk tutulmasında olduğu gibi link cevabı verirdim...

1|0
    1|0
  • galatasaraylı olmazsa bırak onu

0|0
    2|0
  • ne bicim iliski bu? saygin bile yok sevgiline

2|1
    2|0
  • fb li falan değilim ama çok saçma bir sebep

1|1
    1|0
  • ne kadar bencilce bi karar bu

0|0
    1|0
  • Elemanın yerinde olsam seni öyle bir şutlardım ki futbol tarihine adım altın harflerle kazınırdı.

0|1
    1|0
  • Ağzıyla düşmek bu olsa gerek, halbuki laf sokup komik olduğunu düşünmüş. Cimbombom sen bizim karımızsın muhabbeti burdan geliyor işte, sen sevgilini yasakladığını söylersin ama o yatakta bütün yasakları çiğner.

0|0
    1|0
  • böyle söyleyen sevgilim olsa maçı bırakmaz onu birakırıdım. ne demek maç yasağı. bende ona bana maç yasağı koyma yasağı koyarım. uymazsa ayrılmalı mıyım?

0|0
    1|0
  • Nasıl bir ruh halinde bir insan böyle saçma bir konu açar , amaç nedir , ne duymak ister hiç anlam veremedim

0|0
    1|0
  • Aşk böyle küçük yasaklarla zedelenmemeli bence.

1|0
    0|0
  • tüh bende sevgilin terk etti diye bakmistim bunun icinmi güncelledin allah allah :)

1|0
    0|0
  • saçma

1|0
    1|0
    • Kaliteli yorum yap şikayet ettim.

• davanda haklısın fakat sahaya yansımış mı yansımamış mı göz önünde bulundurmalısın

1|0
    1|0
  • eyvah ki ne eyvah şimdi gelen yorumlara bak sen

1|0
    1|0
  • ohoho o senden ayrılmıs bile haberin yok :)-

0|0
    1|0
  • Fenerliyse ayrıll...

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 36

• sacmalamışın ya aşkla futbolu karşıtırmayın, basit mi bu kadar te allam

2|0
    2|0
  • Seni dinleyeceğini sanmam

1|0
    1|0
  • ayrılmak için fırsat kollama bakıyıımmm, niyetin varsa uzatma ayrıl, yok şunu yaparsa mı ayrılayım bunu dersemi trip atayım ayyy oraya giderse kesin küseriiimmmm ! bu ne yahuu erkeklerde can taşıyo insafff

4|0
    1|0
    • katılıyoruuumm :)

• tabiii cannıııımm taş attık ya çamura üstümüze sıçrar hemen :)) eksiyi de yemişimmm ohh ne alaaa :D :D :D :D ase asem thanks canımmm <3

• ayrılda zavallı cocuk kurtulsun. böyle saçma bir talep olur mu

istediği takımı tutar istediği takımın maçına gider fanatikliğini abartmadıktan sonra kimse birşey diyemez. sportif faaliyetlere göre ilişkide ayrılık kararı veya tehdit olmaz

3|0
    0|0
  • uff saçmalama

1|0
    0|0
  • delirdin galiba :(

2|0
    1|0
  • ne saçma bir fikirdir bu sevgilini futbola göre mi seçiyorsun

1|0
    1|0
  • Yok artık! Saçmalama istersen, bu yüzden ayrılırmı? Onu bırak sen nasıl ona yasak koyabiliyorsun, ilişkinizi çıkmaza sokuyorsun haberin olsun..

1|0
    1|0
  • Ayrılmalısın, çocuk için hayırlı olan bu.

1|1
    2|0
  • Bence cok sacma ıstedıgı takımı tutar ıstedıgı maca gıder bu durumda karısman cok komık eger boyle bısey ıcın ayrılcaksan bu kadar az sevıyosan sana degıl şu an cocuga uzuldum acıkcası cocukca bısey yapmamalısın bunu mac yasagı falan gereksız yanı sen onun sevgısını senın fıkırlerını onemsemesını boyle seylerle olcmemelısın

1|0
    0|0
  • Gel bi empati kur.. Senin en sevdiğin şey ne atıyorum alışveriş ypmak..Erkek arkadaşın alışveriş yapmaktan hoşlanmıyo ve sana diyo ki sen bida alışveriş yaparsan karşıma sakın gelme beni çıkar hayatından ne dersin? Saçmalama bu kadar basit bişey için mi ayrılcaz demez misin? İlişkide karşılıklı anlayış şart bence.. Senin hoşlandığın şeylere o saygı duymalı onun hoşlandığı şeylere sen saygı duymalısın derim ...

1|0
    0|0
  • o da sana beyin yasağı koymuş herhalde :Dbu kadar basit meseleleri tartışma konusu yapacak kadar düşürdünüz be aşkı...

2|0
    0|0
  • Şike yaptığını nerden biliyorsun? Ben ve eşimde Fenerbahçeliyiz. Ayrılırsan çok saçma bi sebep olur haberin olsun bi maç yüzünden ayrılmayı düşünüyorsan çocuğu hiç sevmiyorsun gibi birşey olur bu.

2|0
    0|0
  • Saçma.

1|0
    2|0
  • komiksin ya :)))

1|0
    0|0
  • Boylelerini birakmazlar bizi birakirlar yaaa daha neler ckcak bkalm

1|0
    0|0
  • çok saçmalamışsın ama ya farkında değilsin. neden gitmesin ya adamın takımı.

1|0
    0|0
  • Ahahah cok guldum ya bu nasil bir dusunce tarzi:D

1|0
    0|0
  • Fenerbahceden daha değerli olduğunu düşünmüyorum, sözünde durmıcak sevgilin ;)

2|0
    0|0
  • daha neler..ne zamandan beri seçimlerimiz için özgürlüğümüz elimizden alınıyor?

galatasaraylıyım ama hangi takım olduğunun pek önemi yok...sevgilim istediğini seçmekte özgür olmalı..

1|0
    0|0
  • Ne sacma bir dusunce ne sacma bir soru.

1|0
    0|0
  • ;) Bu Ulkeyi bize veren yuce Ataturk bile Fenerbahceliydi Haddini bil;) Guzelim

2|0
    0|1
  • Sen ne mal bi kızsın yaa ? o çocuk sna a hala nasıl katlanıyo yada böyle bişeyi nasıl kabul etmiş. bi erkeğe koncak yasak mı bu? mantıklı ol biraz.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli dinlemez onu. ayrılma ama. Şike mike hikaye bu arada.

1|0
    0|0
  • gerizekalı demek istiyorum sana .. tek kelimeyle hem de.. ne saçma ve yersiz bir soru..

1|0
    0|0
  • ne saçmalık ama :(

0|0
    0|0
  • ne kadar gereksiz 1şeysin sen .

1|0
    0|0
  • hahaha şaka gibi yaa ayrıl bacım ayrıl adamı takmıyla baş başa bırak

1|0
    1|0
  • maç yüzünden insan sevdiğinden ayrılırmı yaa

0|0
    0|0
  • oha manyak mısın :D o da onun eğlencesi o sana kuaföre ya da alışverişe gitme yasağı koyarsa sen ne yapardın :/ abartmayın abi ya şike yapmayan takım yoktur sadece fener kendini ele verdi sorun o .

1|0
    1|0
    • ben ne dersem o olur dominant biriyimdir ben.

• Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...