Erkekte uzun saç dağınık mı olmalı yoksa toplu mu?

epeydir dağınık uzun dalgalı saçlarım var artık toplasam mı diye düşünmeye basladım dershanedeki öğretmenler topla su saçını artık demeye basladı bu ne böyle karı gibi falan sıra arkadaslarım bana sulanmaya basladı napmalıyım sizce dağınık saçmı toplu saçmı :)?

Güncellemeler:
4 ay önceki halim sizce kötümü duruyor böyle :?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• kısa olsun, anlamam dağınık toplu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla ben erkekte uzun saçtan hiç hoşlanmam yakıştıramıyorum çünkü uzun saçı erkeklere..

1|0
    0|0
  • Toplu

0|0
    0|0
  • seninki gibi olsun daha ne isterim

0|0
    0|0
    • ozaman 22 -24 cm falanda simdi oldu 29 -32 cm :) kısaltmam lazım ama düsünmüyom ama sen düsünüyorsan deneyebilirsin :)

• Yep kötü.

0|0
    0|0
  • Dağınık tabi ki, savrulur bi de. Fiuu.

0|0
    0|0
    • bu sıcakda pek savrulmuyo ama bende dağınık seviomda millet avrupada öyle vburda toplıcan :)diyor lar:)

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum ortadan değilde biraz yandan ayırsan daha ii olabilir gibi.

0|0
    0|0
    • epey oldu 4 ay önce öyleydi şimdi iyice dağıldı uzuyınca ozaman omuzdaydı saç simdi sırtı geçio düzleştirince iyi duruyo en azından dağınık durmuyo diyolarda düzleştiricide şaçı yıpratıo çok saç dökülüyor kıyamıyorum bende toplıcam heralde yazdan rüzgarlı havalarda açarım gene dagıtırık saçlarıda yazın ciden zor oluyor :)

• biraz kısalt istersen gerçi bana kalmıssa ben cok kısa sewerim bkz "gökhan özen" :D

Yükleniyor...