Spora yazılcam sizce hangisi ii olur siz hangi spor yapmaktasınız?

3 4 Ay gidip sonra askere gidicem askerden sonra devam edicem bana hangisi daha ii olur
boy:1.75 kilo 65 yaş : 20

• Vücut geliştirme
    100% (2)100% (8)100% (10)Oy Ver
  • Tekvando
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kick bosk
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bosk
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diger (belirtiniz)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncell...
Güncell ...

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Vücut geliştirme

0|0
    0|0
  • Uzun dönemli keyif alarak devam edebileceğin, spor arkadaşları edinebileceğin, vücudun dışında beynini de kullanabileceğin sporlar var. Tenis, voleybol, surf, kayak vs. vs.

0|0
    0|0
  • crossfit

0|0
    0|0
  • Kondisyon calis askerde tikanma yasmassin;-)

0|0
    0|0
  • bosk nasıl bir spor dalı yeni mi çıktı?

0|0
    0|0
    • Boks, iki kişinin boks hakemi gözetiminde karşılıklı yumruklaşarak; her kafaya vurduklarında tek puan topladıkları spor müsabakasıdır. Belden aşağıya ve enseye vurmak, sporcunun kendi etrafında 360 derece dönmesi, avuç içi (eldivenin beyaz boyalı bölgesi harici) vurmak , ses çıkarmak uyarı almasına neden olur, üç uyarı bir ihtar (-1 puan) alınmasına neden olur. Amatör boksörler 227 gr ağırlığında, profesyonel boksörler ise ağırlığı 170-283 gr arasında değişen eldivenler kullanırlar. Profesyonel boksörler yalnızca şort, amatör boksörler ise şort ve atlet giyer. Hem amatör hem de profesyonel boksörler karşılaşmada diş ve kasık koruyucuları kullanırlar. Amatör boksörler ayrıca koruyucu başlık da takarlar.

• boksu biliyorum koçero bosku merak ettim sadece bu kadar kasıp cevap vermene gerek yoktu :D

Yükleniyor...