Kilo konusunda Motive olamıyorum?

Merhaba arkadaslar yaklaşık 1 sene icinde 70 kg dan 55 e düstüm yazın cok yedim hareket etmedim yine 60 kg a cıktım. Simdi sevgilim 2 ay yok Türkiye'de bende bu Sürede 55 kg olmak istiyorum fakat motive olamıyorum:( siz neler yapıyorsunuz? KLkıp spor yapmam ölüm gibi geliyor :( yardımlar icin cok tesekkurler. Not: sevgilim beni her halimle seviyor ama ben kendimi bu halde sevmiyorum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• jennifer nicole lee yaz google a motive ol. Bu kadın 90 kilodan bu hale geldi. buda motive etmezse dahada olamazsın zaten..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir fitness danışmanı olarak benim de en sık karşılaştığım sorunlardan biri "motivasyon sorunu". Danışanlarımı motive etmek için bazen özel çaba sarf etsem de sonuçta en iyi motivasyonun kişinin "kendi içinden gelen" motivasyon olduğunu biliyorum. Ben onlarda bu ateşi yakmaya çalışıyorum. Bu noktada hayaller ve hedefler bize güç verse de, gerçek dünyanın gerçek şartlarıyla mücadele etmek için ihtiyacımız olan şey kararlılık ve iradedir. Size tek diyebileceğim, sırf tembelliğiniz veya başka bir önemsiz sebepten düzenli sporu bir kenara itiyorsanız, hiçbir şeyden şikâyet etmeye de hakkınız olmadığıdır. Mücadele eden kazanır, etmeyen kaybeder ve mızmızlanır. Hangisii seçeceksiniz? Biraz sert gelebilir, ama gerçek budur :)

0|0
    0|0
  • Hafif spor yap az ye 5 kilo verirsin 5 kilo nedirki

1|0
    0|0
  • İleride sarkacak olan yağlarını düşün ya da önünde çirkin bir görüntüsü olacak olan göbeğin gelsin aklına

0|0
    0|0
  • Sevgilin rahatça bu konuda motive olman biraz zor , en azından kilo Almamaya çalış

0|0
    0|0
  • Boy kaç?

0|0
    0|0
  • Daha az ye o zaman :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sabah kahve içerim öğlen normal yemek akşam hafif şeyler yiyorum 78 kilodan 65 kiloya 3 ayda düştüm halende devam çay kahve şekersiz olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...