Sakala bakışınız nasıl?

Bir erkeğin sakal uzatması konusunda ne düşünüyorsunuz? Sakallı birini gördüğünüzde hakkında ne düşünüyorsunuz? Kızlar sevgiliniz sakal bıraksa tepkiniz ne olur? Ne kadar bırakmasına müsade edersiniz? Erkekler siz sakal bırakmayı seviyor musunuz? Sakal bıraksanız sevgilinizin tepkisi ne olur?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• kirli sakal hoş duruyor,çok uzun olunca itici.

0|0
    0|0
  • kirli sakalı beğeniyorum <3

0|0
    0|0
  • Sakal severim ben genelde dudak altındaki sakallar kirli sakal çok değil ama top sakal.

0|0
    0|0
  • kirli sakal cok severım ben , sakalsız erkek hiç sevmıyorum

0|0
    0|0
  • kirli sakal herzaman cekici gosterir erkekleri bence

0|0
    0|0
  • Sakal iyi oluyor

0|0
    0|0
  • Kişiye yakısımı illaki farklı oluyor ama bende hiç haz etmem,pürüzsüz olmalı öptüğümde bebek teni hissetmeliyim adeta. o na lan suratıma batıcak falan :D

0|0
    0|0
  • Tek tercihim kirli sakaldır..

0|0
    0|0
  • valla benim sakala bakışım yandan oluo önden göremiorum :P :))

0|0
    0|0
  • çok uzun olamaycak şekilde olabilir ama herkese yakışmıyor tabi :D

0|0
    0|0
  • Kirli sakal ya da top sakal en güzeli bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu soruyu ben de soracaktım. :) Sakal bırakıyorum, kimisi hiç sevmediğini söylerken kimisi de bayıldığını söylüyor. Fark ettim ki erkeklerde sert hat falan sevenler sakal severken bebek yüzlü Disney artisti tiplileri sevenler sakal sevmiyor ya da kirli sakalı sevebiliyor ki bu kızlar da çoğunlukta gibi. Ben yine de uzun ve kıvırcık sakalımı şekilli bırakıyorum. :) Hatta yeterince uzayınca boncuk da takacağım eheheh. :D

0|1
    0|0
  • hacı bu devirde kadınlar salmış sakalı bıyığı. erkek bırakmış çok mu be

0|1
    1|0
  • 20 gundur kesmıyorum :D ılk defa deneyeyım dedım harbı guzl oldu bıde sık olunca dahada bı ıyı sadece askerde ustura kullandım normalde hep kırlı bırakırım bıdefa bu kadar uzun uzattım 10 gun daha uzatıp kescem ama ne dersen de erkekte sakal olcak kardeşim sakalsız erkek oğlan çocuklarına benzıyor :D

0|0
    0|0
    • AVM'lerde canlı bomba görmüş gibi sana bakan insanlar dikkatini çekti mi hiç ? :D

• etrafımca tanınan bı kişi oldugum ıcın olmadı kardeşim :D farklı bakışlar wardır tabı ama farkında degılım caktırmadan bakanlar wardır ben bakınca cevırır kafasını baska yere bakarlar :D :D

• ben kız arkadaşımın sakal bırakmasını seviyorum şahsen

0|0
    0|0
Yükleniyor...