Pilatesle bacak basen inceltme?

Kızlar pilatesle bacaklarını ciddi anlamda incelten var mı üst bacak basen bölgesini birde bu ebru şallının videoları işe yarıyor mu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Pilates egzersizleri genelde izometrik dediğimiz kas çalışmalarından müteşekkildir ve bunun gerek kalori yaktırma gerekse de kas miktarını artırma yönünde ilk tercih olmadığını söylemeliyim. Ancak denge, esneklik ve kas gücünü bir miktar artırmak için bu tür egzersizler doğru tercihtir.

Yalnızca pilatesle, aynı şekilde beslenilerek çok az kilo verilebilir. Beslenmeye dikkat edilirse, pilates olmasa da verilecek kilolar biraz daha çoğalabilir. Fakat sonuç olarak tek başına pilates en doğru tercih değildir çünkü aerobik ve kas kütlesi koruma yönünden tek başına yeterli bir disiplin değildir.

Ebru Şallı'nın videoları ise, pek çok sebepten ötürü, önermediğim bir seri ama seviyorsanız ve sizi motive edecekse deneyin derim.

0|0
    0|0
    • Neden önermediğinizi yazabilir misiniz

• Geçmiş olsun. Skolyoz ve bel fıtığı rahatsızlıklarınız varsa birtakım hareketlerde fazladan özen göstermeniz gerekir. Fakat ben size burada her şeyi tek tek açıklayamam, gösteremem, anlatamam. Bazı hareketlerde karın içeri çekilir, bazısında çekmek yerine bilakis doğal pozisyonunda tutmak hatta sıkmak, gevşemesine izin vermemek gerekir. Siz soru sordunuz, ben yanıt verdim, önermiyorum dedim. Anlatabileceğim kadar da anlattım, fakat takdir sizin artık, imkânarımız bu kadar anlatmak için. Başarılar diliyorum size.

• Teşekkürler, tabiki tüm hareketleri anlatamazsınız ama birini önermiyorken ebru şallı şu harekette şunu yap diyor mesela ama bu yanlış diyebilirdiniz açıkça hepsini söyleyin demiyorum ki biraz genel ve korkak bir cevap veriyorsunuz niyeyse bilginize güveniyorsanız bu net bir şekilde hata diyebilmelisiniz bana yeterli gelmedi cevaplarınız ama yinede fikrinizi paylaştığınız için sağolun şimdiden hayırlı ve iyi bayramlar

• Hemen başla basenlerden kurtul

0|0
    0|0
    • Pilates yaptınız mı hiç:)

• Yapan bayan arkadaşlarım var. ayrıca spor salonu işleten bir arkadaşım da var. Spor salonunda kızlara pilates eğitimi veriyor. ordan biliyorum. ben body çalışıyorum. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben değil fakat annem yapıyor. Gerçekten işe yarıyor. Ve bence diyet yapmaktan daha yararlı ve eğlenceli :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...