6 ay, sizce program uygun mu? İşe yarar mı?

Arkadaşlar ben zayıflamak için bir plan yaptım. Kendime 6 ay koydum, tabi ki bundan sonra sporu bırakmıcam sadece bir zaman olsun diyerekten, 6 ay içince 25 kilo vermeyi istiyorum, haftaya yürüyüşlere ve mekik çekmeye başlayacağım. Haftada 5 gün 1 saat yürüyüp, her gün 2 sayı yükseltme ile mekiğe başlayacağım 20den. Üstelik bir diyet programı da hazırlayacağım kendi metabolizmama göre. Okullar başladığı zaman okula yürüyerek gidip yürüyerek gelicem, okulda da öğle arasında elma falan yemeyi planlıyorum. Spora başlayacaktım fakat babam gitmemi istemiyor. Gitmeyeceğimi düşünüyor, o yüzden de böyle bir program düşündüm. Sizce işe yarar mı? Ve 6 ayda bu şekilde kaç kilo verebilirim? Azimde var.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Guzel bir hedef canm. Haftada 1 kilo versen 6 ayda 24 kilo eder. Sağlıklı yani. Ama günde 2 saat yürü. Kahvaltini hafif yap öğlen meyve ye akşam salata ye. Haftada 1 ya da 2 kez et tüket en fazla. Kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• En az 6 ay belirlemeniz ve bu kararlılıkla başlamanız güzel, ancak buna uymanız önemli. Ancak diyet ve spor programınızı kendi kafanıza göre belirlemeniz biraz riskli, çünkü bu konuda bir eğitiminiz olduğunu sanmıyorum (henüz öğrenci olduğunuza göre). Seçimleriniz arasında yürüyüşte program yok ve abartmamak kaydıyla biraz mekik de çekebilirsiniz, ancak kas kütlenizi korumanız da çok önemlidir ve bir çift dambılla kas kütlenizi korumanız size çok yardımcı olacaktır. Bununla ilgili evde yapılabilecek temel hareketleri videolarıyla birlikte şu yazımda paylaşmıştım: www.bodytr.com/.../...cut-gelistirme-programi.html

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım bu konuda dünya rekoru kırdı 75 kg vererek ama günde bir saat yürüme nin yararı olcanı sanmıyorum diyet programını diyetisyen hazırlasın sen hiç bulaşma spora da baban evde olmadığı saat te gizlice git yürümekten se de koşmayı dene yürüyerek bişeyelde edemezsin

0|0
    0|0
  • Sevgili bacım bende 60 kilo vermem lazım 1 yıl içerisinde. Senin anlattıklarına göre verirsin ama biraz daha fazla yürümen lazım hemde tempolu en az 2 saat olması gerek.

0|0
    0|0
    • Ya onu yavaş yavaş artırıcam, aynı saatte gidersem zaten acıma geçer kilo almam sadece, tempolu tabi ki:)

• denemekte fayda war kanka

0|0
    0|0
  • azim ve kararlılık başarıyı getiri bebeğim adam gibi çalışırsan her şey olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pardon ama kac kilosun ve boyun kaç..

0|0
    0|0
  • aksam yemegi kes ekstra 4 kilo veriyon 1 haftda ekmedi 18. günde 2 kilo derken 7 verdim ben işte

0|0
    0|0
  • 6 ay içinde 25 kilo normal yollarla verilmez. max 12 verirsin.

0|0
    0|0
    • Verebileceğimi düşünüyorum, çünkü normal bir yoga egzersizleri ile diyet yapmadan 1 ayda 5 kilo verdim, devam ettirmedim azim yoktu ve düzensizdi

• Bende gittim bir iki sene önce kadın anca beni depresyona sokmaya yaradı başka bir kopyala yapıştır yapıp yemeyecekleri mi verdi o kadar. Şimdide annem bir diyetisyene götürecek hadi bakalım, adam herkesi zayıflatmış. Öyle diyorlar

• benim diyetisyenim çok iyiydi valla.10 kilo verdim 5 ayda

• Çok aşırıya kaçma ama,13 -14 kilo vermen normal metabolizman iyiyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...