Futbolu çok sevi̇yorum normal mi̇?

Kız olmama rağmen futbolu çok seviyorum ve çevremdeki tüm erkeklerden daha iyi anlıyorum. Sizce bu normal mi ve iyi bir şey mi?

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• tabiki normal. bu rollerin çoğu , yani kız şöyle olur , erkek böyle olur meselesi, toplumun ortak bilinçaltı ve dayatmasından geliyor. (dayatma yerine daha hafif bir ifade aradım aklıma gelmedi) tabiki kadın ve erkek arasında fıtraten bazı farklar var ama bu farklardan biri , bir spor türünü sevme olayını sadece bir cinse özgü kılmak değil. mesela amerikalılar futbolu pek sevmez , soccer dedikleri hani.. ona kadın oyunu derler ve orada kadınlar futbolla daha ilgili :) buradaki algının tam tersi. bu arada tabiki premier ligin verdiği zevki de hiç bir şey vermez :)

0|0
    0|0
    • Çok haklısın tam düşündüğümü yazmışsın. Ben La Liga'yı ve Bundesliga'yı daha çok severim fakat Manchester'lı Arsenal'li Premier Lig de fena sayılmaz :)

• konuyu sorudan ve cevaptan biraz saptıracağım ama ; premier ligi farklı kılan üst düzey rekabet. mesela la liga 'da bu yıla kadar bir barca bir real vardı, biraz da arda'nın hatrına izliyorduk. barcanın sıkıcı tiki takasını izlerken bizleri uyuklatabiliyordu. işte bu yıl rekabete birazcık da olsa atletico da ortak oldu.
      bundesliga'da durum daha vahim :) orada ağır bayern hegemonyası var. arada bir de dortmunt çıkıyor.
      ama premier lig gerçekten inanılmaz. man. u , arsenal, chelsea , city , liverpool , hatta bir kaç takım daha sayılabilir everton , tottenham gibi. çok sıkı rekabet var. çılgın puan farkları yok. akıcı , sert , hızlı ve zevkli oyun var. daha ne olsun :) tavsiyem bu yıl premier lige daha fazla zaman ayırın :)

• Premier ligi zaten izliyorum ama ben de rekabeti pek sevmiyorum. Yani tabii rekabet iyi ama bir maçta iki iyi takım varsa birbirlerine gol attırmıyorlar :( Asistsiz golsüz maçın da keyfi olmuyor. Gerçi La Liga'da Real-Barça maçları da bazen öyle fakat daha renkli. Sanırım bu da kızların futbolda aradığı fark. Siz rekabet istiyorsunuz biz ise heyecanlı ataklar :)

• kötü birsey sahsen futbol ilgimi cekmez mac izlemem takım tutmam gereksiz gelir zaman kaybı olarak görürüm tabiki bu benim düsüncem

0|1
    0|0
  • bir de Galatasaraylıysan var yaa..
    tadından yenmez :)

0|0
    0|0
  • normal kanka

0|0
    0|0
  • Hangi Takımlısın :D

0|0
    0|0
  • buna tıp dilinde puella Lorem ipsum diyoruz erkekler tarafından çok sevilmelerine rağmen çok nadir görülürler nesilleri tükenmiş dense de hala var oldukları bilinmektedirler :))

0|0
    0|0
  • normal bn futbol pek sevmiyorum sevgilim bayılıyor şakasına takılıyom arada ama :)

0|0
    0|0
  • Çevrendeki erkeklerden iyi anladığını, nasıl anladın?:D

0|0
    0|0
  • Sevmende normal oynamanda normal.
    AMA ERKEKLERİN İCİNDE SADECE SEN OLMAZ.
    KIZ TAKIMI KUR OYNA ŞALVARSPOR GBİ :)))

0|0
    0|0
  • Bu bir milat, bir devrim :D peki hangi takımlısın? :D

0|0
    0|0
  • Ben de sevmiyorum anormal miyim? SAÇMA

0|0
    0|0
  • peslede aran varsa ideal aranan bir tip olursun :)

0|0
    0|0
    • tabii ki, 2015 çıksın hele bir

• aslında Barça'lı olduğum için onu seçerim :)

• messiyle falsolu şutlarda vurabilyorsan barça gerçekten güzel o konuda onun dışında pek hoşuma gitmiyor :)

• Futbola aşırı ilgi duyan kızları itici buluyorum.

0|0
    0|0
  • Normal bişey sizin nesliniz tükenmesin

0|0
    0|0
  • bence erkeklerde aha iyi anliadğini saniyorsun :)

0|0
    0|0
  • Sence en iyi taktik nedir bence 4-3-3

0|0
    0|0
  • bende hiç sevmiyorum bu normal mi?

0|0
    0|0
  • normal bir şey ona bakarsan valeybolda kız oyunu

0|0
    0|0
  • Ofsayt ne?

0|0
    0|0
  • sevmezsen anormal olurdu.

0|0
    0|0
  • cansın ozaman cann :)

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bilen kızdan zarar gelmez

0|0
    0|0
  • Pes biliosan pes atalım kapisalim

0|0
    0|0
  • itici.

0|0
    0|0
  • A m k bu nasıl soru ya

0|0
    0|0
  • ben anormal çok iticisin :))

0|0
    0|0
  • bende erkek olmama rağmen, futbol, araba gibi konulardan nefret ediyorum:)

0|0
    0|0
  • Mainz bjk maçı ne olur bugünnoynancak

0|0
    0|0
    • Mainz kazanır (2-1)

• Ben zamanınflda bursaspor altyapısında oynadım eğer neymar orda olsaydı futbol hayatına girmeden sakatlanırdı essien gibi dayanıklı adamlar bile sert savunmaya dayanamıyodu bende bu yüzden bıraktım keşke brezilya gibi arjantin gibi açık futbol kültürümüz olsaydı ben inannıyorum ne james rodriguwzler çıkardı ama durum belli türkiyede işte

• Haklısın :(

Kızlar Ne Diyor 11

• bence cok severim macları takip ederim stadyuma giderim cok güzel bence bizim futbol Amerikada kız futbolu diye geciyo zaten sıkıntı yok :P

0|0
    0|0
  • Bende cok seviyorum ve iyi anliyorum. Kizlar ne anlarlar futboldan diyenlerinde hepsinin cevabini verip susturuyorum. Sevgilin yok sanirim olsa iyi bisey oldugunu anlardin. Cunku bir cok kiz sevmez ve bir erkek icin sevgilisiyle heleki anliyosa cok buyuk bir zevktir. Benim sevgilim erkek arkadaslarini ekiyor sirf benimle izleyebilmek icin :))

0|0
    0|0
    • bak o da iyiymiş. Sevgilim yok :) ben tek başıma izlemeyi daha çok seviyorum

• Futboldan erkekler anlar erkekler sever die bir kaide yokki. Ben dd eskiden çok severdim ama zamanla futbol bana okadar boş ve anlamsiz gelmeye başladı kiiii soğudum sevmiyorum artk

1|0
    0|0
  • Futbol sadece erkek oyunudur diye bir kural yok sevebilirsin bunda birşey yok
    bende az çok ilgiliyimdir ofsaytı ble biliyorum hatta peste buradaki erkeklerin hepsini yenerim :D

0|0
    0|0
  • niye normal olmasın ki

0|0
    0|0
  • Tabikide iyi bir sey bende cok seviyorum biliyorum ve oynarimda

0|0
    0|0
  • normal tabii ki.

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş bence. (biri demeliydi.)

0|0
    0|0
  • Normal bence ya ;))) hangi takimlisin bir gün maça gideriz ;))

0|0
    0|0
  • neden normal olmasın? erkek olup modadan anlayan beylerimiz de var

0|0
    0|0
  • normal değil fazlası zarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...