Büyüdüğünüzü düşünüyor musunuz?

Hayatın sizi yeterince büyüttügünü olgunlastırdığını düşünüyormusun. Belki burda sacma cevaplar versekte. Gerçek hayatta bir önce yaptıgın hatanın, hataların tekrarlamıycagına dair kendinden eminmisin.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet hayat beni çok büyüttü insanların gerçek yüzünü gördüm.Kimlerin gerçek kimlein sahte dost olduğunu gördüm.Bunları görmemde üniversite yaşntım çok etkili oldu.Bu zamana kadar kimseye hata yaptığımı düşünmüyorum kimse söylemedi sen şu hatayı yaptın diye.Eğer hatam olursa onu tekrarlamamak için elimden geleni yaparım...

0|1
    0|0
    • Sürekli bir şeyler ögreniyoruz hayat ve insanla ilgili; bu bizi ister istemez yalnıs yapmaya itecektir. Bu konu ile ilgili ne söylerdin.

• Açayım her zaman yeni birini yeni bir şeyler öğreniyosun. Bu durumda hayatı tecrübe ederek hatalarımızla büyürüz. Birisi çürütsün diye bekledim sorumu . Kimsenin buna pek vakti yok:)

• Hayatımızı öğrendiğimiz ve öğreneceğimiz şeylerle sınırlarsak eğer hiçbir zaman ilerleyemeyiz bu hayat yolunda.. Hayatı yaşayarak byüyoruz büyüdükçe de tecrübelerimiz artıyo.. Yeni insanlar yeni tecrübeler daha doğrusu YENİ olan birçok şey güzeldir..

Kızlar Ne Diyor 4

• içimde hala bir cocuk var büyümüycek hiç=)

0|1
    0|0
  • büyüdüm ama yeterince büyüyemedim.

0|1
    0|0
  • büyüyemiyorum

zeka yaşım onüçte takılı kaldı :(

0|1
    0|0
  • Büyüdüm sandım , yanıldım çocuklar hiç büyümezmiş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kira,elektrik,su,doğalgazı bireysel kazancımla ödemeye başladığımdan beri tamam dedim kıvama geldim ben :)) Nekadar kendimi genç hissetsemde hayat buna izin vermemek için elinden geleni yapıyor...

0|1
    0|0
    • soru farklı ama boş ve dediğine katılıyorum. Aynen kardeşim. Bende bıktım faturalardan.

• ekonomik büyüme dışındakıler büyümeler sağlığıma zararlı...

0|1
    0|0
  • hala sevinli bir oğlan çocuğuyum

0|1
    0|0
Yükleniyor...