Herkezin dert ettiği şu karın kasları?

Evet arkadaşlar biçok kişi karın kasları olmadığından şikayetçi yağ tabakasından dolayı belli olmadığı söyleniyor yani göbekten kaynaklandığı söyleniyor peki bende neden yok boyum 1.77 kilom 60 yani yağ oranım yok denecek kadar az göbekten eser yok hayatımın 3 de 1 i spor yapmakla geçti bende neden kas yok bunu hep merak etmısımdır

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen kaslarınız çok az gelişmiş olduğundan yağ olmadığında bile belli olmuyor olabilir. Diğer bir notka ise boy ve kilo, yağ oranını tespit edecek veriler değildir. Yağ ölçümü için kullanılan metotlarla tam ya da yakaşık değere ulaşabilirsiniz. Yani, zayıf ve yağlı olmanız da gayet olası.

0|1
    0|0
    • teşekkur ederim pekı ne tavsiye edersiniz bide bu aralar oruc tutmama rağmen hiç iştahım yok yani iftara bile kalkıp gitmeye üşeniyorm dün yemek yemedim gece 2 de kalktım ve bir brdak suyla karnımı doyurdum diyebiliriz ve bugun yine orucluyum bu iştahsızlık başıma bela oldu

• Görünüşe göre metabolizmanız iyice yavaşlamış, muhtemelen böyle olmuştur. Ramazan'dan sonra derhâl evde de olsa spora başlamanızı öneririm.

• peki :) tşekkrler

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl sporlar yaptın bilemiyorum ama yağın yosada yani göbeğin dümdüzde olsa ağırlıkla ve protein tozu mudur nedir erkeklerin bu tarz şeylerle kas yaptığını söylüyor erkek kardeşim kendiside bir süre spora gitmişti ve geneli böyle yapıyor yoksa zor diyor ama sende yağ yoksa kolayca çıkmalı şaşırdım doğrusu

0|0
    0|0
    • ya valla yağ degıl sana şoyle soyleyim tshirtten dokununca sanki karın kasları çelik gibi ama tshirt altında gözle gorunur bişiy yok en ufak yağ oranı yok ve adonis kasları bıle belli olmaya başladı karın kaslarında en ufak degısım yok

• Bir süre yediklerine çok dikkat ve daha fazla ağırlıkla devam et bence adonis çıktıysa gerisi gelir , göbeğin olmadıktan sonra da bu kadar kasma tamam hoş duruyor o kas görüntüsü adoniste hiç fena değil:)

• spor yapsan hetrülü çıkar hatta sende direk rtki yapar zayıfsın cünkü

0|0
    0|0
    • ya pekı sunu merak edıyorum kılo alamıyan kas kutlesı yapamaz dıyorlar ben kılo alamıyorum pekı ne olursa olsun spora devam etse kılo alırmıyımki :/

• hadi kib knks bb :D

• tamam hadi sanada bb :d

• Herkez değil la herkes bir ögrenemedinizz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu an karın kası için gayet idealsin kasların var aslında sadece onları şekillendirmeye ihtiyacın var crunch çalışmalısın bunula beraber her ne kadar yağ oranım yok desende yağ tuz şeker kullanmayı bırakmalısın ;) Bu arada ekstra takviye kullan gibi lafları dinleme protein ağırlıklı beslen :) Ama kilon az bunu unutma bu iş yalnız karın kasıyla olmaz tüm vücudunu çalıştırman geliştimen lazım eğer şöyle düşünürsen farkedeceksin zaten vücudun en büyük kas kütlesi sırt ve bacaklar sen buraları çalıştırmazsan hormonların kas gelişimini arttıracak şekilde çalışmaz ve sonuç olarak gelişemezsin ;)

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir boksör arkadaşım var günde 1000 mekik çeke çeke çıkarttı sonunda. Biraz uğraş istiyor. Yiyeceklerine de çok özen göstermeli ve düzenli beslenmelisin.

0|0
    0|0
    • valla bılader bılsem cıkacağını1000 degıl 10000 tane cekeyim

• Yemeklerinide düzenle sırf karın kasları için binlerce lira dökenler var. Her öğün cins cins şeyler yiyorlar. Sen bunu yapmadığın için mekik çekmeye abanacaksın. Yapabildiğin kadar yap çıkar.

• yapısal ama bir süre sonra yapıda kendisini aşıyor senin beslenme düzenin ve antremanlarınla alakalı

0|0
    0|0
  • Kasma bence kardeşim. Boyum 180 kilo 65 kas sıfır :D

0|0
    0|0
  • Hergün 10 mekik çeksen 1 yılda 10 numara bakalva olurdu

0|0
    0|0
    • kardeş ben 13 yasında gunde 50 mekık cekıyordum mekıkle olacak sey degıl bu eksık bısıyler var

• Düzenli sporla olur hacı

0|0
    0|0
    • ama benim yaptıgım bı hata var belkı oda olablılır uyku duzenım dandik bazen uyumuyorum düzenlı ve kalıtelı beslendıgımde soylenemez

• hayatının üçte birini sporla geçirseydin elbet olurdu. hiç olmadı günde 20 mekik çeksen yine olurdu.

0|0
    0|0
    • Günde yirmi mekikle kimde kas çıkmış ya sallamayın

• hemen cevap vereyim ben

• Aynen 20 mekik nedir ki benim yapmadıgım spor kalmadı body wing chun kick box mhuay thai teakwan doo aikido en az 3.4 yıl spor yaptım kollarım ve omuzlarımda gozle gorunuz degısım oldu ama karın kaslarım sadece sertleşti gorunur olmuyor yağ oranım çok az

• kaslar öyle kolay olmaz normal bir kas için 7-8 ay güçlü ve büyük kaslar için senelerce :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...