3 ay fitness ile uğraşan kişilerin sağda solda resim paylaşması?

adamlarda nasıl bir özgüven var anlamıyorum ben 1,5 senedir uğraşıyorum o kadar öz güven yok. adamlara göre kendi vücutları 10 üzerinden sekiz ben hala kendimi 10 üzerinden 5 olarak değerlendiririm. yorum yapmanızı istiyorum bu kişiler, hakkında. Sizcede biraz kendini beğenmişlik değil mi?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• fazla özgüven egoya girer. orda burada kaslı resimlerini gördüğüm hiç bir erkekten etkilenmedim. sen tişörtünü sıyırıp aynadan fotoğraf çekecek kadar egoist bir adamsan zaten iş yoktur sende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen

0|0
    0|0
  • Boşver kardeş çok var onlardan, iticiler

0|0
    0|0
  • Ya sırf fotoğraf çekmek için cardiyo, fitness, pilatesle uğraşan var. Instagramda #workhard tagi ile karşımıza çıkarlar. Bize ayıp, onca emegimize ayıp

0|0
    0|0
  • Fazla komikler

0|0
    0|0
  • Yapsnlar ne var gozumuz gonlumuz acilyo sen de yap :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O değilde ben 4 yıldır yapıyorum bu işi şekil şekil yürümüyorum adam bir ay yapıyor kasıla kasıla yürüyor. Gülüyorum... :)

0|0
    0|0
  • ya hele bazilari var boy 1.65 kilo 50 gelmis koyuyor kasli diye abi zaten sen calismasanda kaslisin 0 yag varsa kasli gibi gorunuyorsun o nedir öyle.. :D

0|0
    0|0
  • 1,5 senedir uğraşıp özgüven oluşmadıysa bence bırak sen bu sporu. tarla falan ek biç.

0|0
    0|0
  • Kardeş adam ek besin almıştır senden iyidir belki bu işler düzene bak istersen 5 sene uğraş bodyli birazda vücut tipi yaģ oranı önemli

0|0
    0|0
  • İlk başta olur öyle şeyler G. tü kalkmış onun

0|0
    0|0
  • zaten göstermelik o yaptıkları işte, bakın yaptım gel egomu biraz okşa tarzı, zaten çoğuda 1-2 yıl sonra bırakıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...