Sevgilime dogum gunu hediyesi olarak forma almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

sevgilime galatasaray forması almayı düşünüyorum fakat yeni sezon formaları çıktı üç parçalı olanlar fakat ben iki parçalı olanı almayı düsünüyodum sizce iki parçalıyı alsam ayıp olur mu? bir türlü karar veremedim siz olsanız iki parçalıyı mı üç parçalıyı mı tercih ederdiniz

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• İş, edebiyatına baglı. bir galatasaraylı olarak ince parcalı yenı formaları oek begenmedm ha yne aldım destek herxzman var ama parcalıdır aslanın asıl, olaı. Smdi soyle durum var parcalı alrsan eskı sezon forması almıs diyip fiyatı ucuz ondan almıs olgusu olusablr. Bana kalırsa yenı sezon al ama egerkı eskı sezon alırsan da edebıyatı guzel yap yanı ona paradan sebep, olmadgnı hıssttr sole, işte bzm formamız parcalıdır asıl olaymz parcalıdr metn oktay parcalısı o, yuzden bnu aldm falan die. Bna kamırsa forma deglde yısort vsr yenı cıkan aslan gltsry faln yazıo, onnde bı sarısı var bı kırmızıso onu al brı sna bırı ona sarına kırmızı olsun işte 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hediyenin önemi verenden dolayı az veya çok olur. Doğum gününe kadar yenisi çıkarsa yenisini alırsınız yok çıkmaz ise eski formayı alırsınız sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Yeni çıkanı al..

0|0
    0|0
  • beşiktaş forması al, ben bugün aldım siyah, olandan çok güzel :D

0|0
    0|0
  • eğer durumun varsa yeni sezonu al kardeşim :)

0|0
    0|0
  • bence fener forması al

0|0
    0|0
  • erkeğe hediye almak ne kolay yaw. sen söylesene bana aklından bişey geçiyorsa bana sevgilime doğum gününde ne alabilirim ciddiyim. limit max 300

0|0
    0|0
    • sevgilim swachtan saat aldı bana o yeni çıkanları biliyosundur ben çok sevindim mesela sende öyle bisey yapalirsin yanında tabi güller ve çikolatalarla :)

• hımmm olabilir teşekkür ederim. ayrıca doğum günlerini hiç sevmiyorum :)

• yeni çıkan formayı bir galatasaraylı olarak sevinirim yani bana alınsa hem o forma metin oktay ın forması

0|0
    0|0
    • aynen haklısınız galibaa:)

• Orijinal mı alcan taraftar forması mı?

0|0
    0|0
    • orjinal tabiki

• pardon da ne alaka anlamadım?

• Eğer yaşıyorsanız böyle bir hediye ver dedim. Yoksa forma'da güzel bir seçim tabi.

• pahalı olur onlar eminmisin

0|0
    0|0
    • para sıkıntı değil sadece karar veremedim ya

• 3 parçalı al :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya düşünmüşsün o kadar al iki parçalı gitsin :D

0|0
    0|0
    • aynen zaten üç parçalı pekte hoşuma gitmedi ama ya o begeniyosa onu?

• aynen güzel fikir tesekkürler :) iki parçalı olsun o zmaan :D

• Aynen aynen:)

• onu bunu boşver çok para onlar çok :D bende alacaktımda paraları görünce caydım :D neyse al al çok sevinir

0|0
    0|0
  • iki parça al yeter :))

0|0
    0|0
  • formalar değişecek o yüzden bekle ya da alma

0|0
    0|1
    • doğum günü yaklastı bu arada 3 eylülde benim artık almam gerekiyor ama iki parçalı mı üç parçalı mı?

• formalar değişince bir işe yaramaz dediğim gibi forma alma bence**

• arasında ne kadar fiyat farkı var?

0|0
    0|0
Yükleniyor...