Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'ın son durumu nedir?

Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'ın son durumu nedir? Fenerbahçe Şampiyonlar Liginde oynayabilecek mi? Küme düşmesi kesinleşti mi? Son gelişmeler hakkında bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım birazdan mahkeme karşısına çıkıcak...dün gecede mahkemedeydi fakat sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı..biraz önce tekrar mahmeye getirildi...suçlu bulunursa tutuklanıcak ceza evine gönderilir,değilse serbest bırakılır..fakat çok vahim deliller olduğu söyleniyor..ligdeki durumu önümüzde zamanlarda belli olucak...bu süreç 2 yada 3 yıl sürebilirmiş..ama uefa,türkiye futbol federasyonuna baskı yapıyor.bu ayın 15ine kadar avrupaya gidecek takımların isimlerini bana verin diyor..yani bugunlerde uefaya katılıcakmı,katılmayacakmı belli olacak...ama ligden düşürülmesi için kararı tff vericek.

0|0
    0|0
    • Ve aziz yıldırım tutuklandı.. metris cezaevine gönderilecek...artık fener bank asyaya doğru yavaş yavaş ilerliyor.

• yok aziz yıldırımı bitirmeye yönelik değil,tam tersi türk futbolunda tertemiz bir sayfa açmak için yapılmış bir devrim diyelim..artık tertemiz bir ligimiz olucak..siyasi otoriteleyle,şikeyle maç alma dönemleri bitti artık..

• joshua,dediğin doğru fakat trabzonu inceliceklerini sanmıyorum.. sivas ve eseste yeni gelişmeler yaşanabilir ama.

Erkekler Ne Diyor 6

• son durum fena değil. çıkabilir yakında.

1|0
    0|0
  • Mahkemede suçlu bulununcaya kadar Fenerbahçe'nin mevcut şu anki durumu(Şampiyonluğu, Ş. ligine katılması,..) devam eder. Ne zaman ki mahkemeden karar çıkar, Aziz Yıldırım suçlu bulunur, o zaman kendisi ve takımı hakkında gereken yapılır.

0|0
    0|0
  • delillere bakılırsa cezasnı çekmeli ve fb de ligden düşürülmeli ancak ortada şöle bişi var bu şike olaylrı sadece aziz yıldırımla mı sınırlı? asıl onun sölicekleri çok önemli o konuşursa türkiye futbolda olan lekeden kurtulur...

0|0
    0|0
  • Karar açıklandı ve Aziz Yıldırım Metris cezaevinde şuan..

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım mahkemece tutklanırsa fener'i şampiyonlar ligine almazlar.

0|0
    0|0
  • Nedense felc oldu, noluyor bu adama yahu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bilmiyorum neden ama böyle zirvedeki insanların birden al aşagı edilmesi beni üzüyor

adam ölürse kalp krizinden katili kim olur acaba

alt tarafı yeşil bir saha ve 22 tane tepinen insan :S

0|0
    0|0
    • 96 mıydı 97 miydi neydi, hiç unutmam son maçta trabzon şampiyonuluğu fenere kaptırınca bizim oralardan bir kişi intihar etmişti, bu adamın katili kim acaba?

• insan trabzon şampiyon olamadı diye intihar edermi maverick

kesin başka bir iş vardır

erkekler neden o yeşilliği o kadar ciddiye alıyor anlamıyore

alt tarafı spor

amaç stres atmak

• Evet öyle tabi aça düşün o işin içinde ne paralar var. Neler dönüyormuş!

• - sonuç kesinleşinceye kadar fenerbahçe süper ligde.

- aziz yıldırım yaklaşık 1 saat önce yeniden adliyeye getirildi, bu kez şekeri düşmesin diye kendisine tost ve ayran verildi (ciddiyim, gülmeyin:))

0|0
    0|0
    • Ben çok acıyorum adamcağıza ya! Bir de yeni evlenmişti adamcağız. Ailesi de yüz çevirmişti zaten eşinden boşandıktan sonra. Yeni eşine de çok üzüldüm ben.

• ya kim ne yaptı bilinmez, yargı kararını vermemişken bize hüküm düşmez... ama eğer iddialar doğruysa pek de adamcağız olarak bahsedebileceğimiz biri değil.

gerçi ben içeride pek kalacağını sanmıyorum ne yalan söyleyeyim...

Yükleniyor...