Fenerbahçe Kuyt'ın yerine Muslera'yı alsa nasıl olurdu?

Kuyt geçen sezon premier ligde oynadığı 34 maçta sadece 2 gol atabilmiş. Muslera ise 37 maçta 1 gol atmış. Fenerbahçe Kuyt'ın yerine Muslerayı alsa nasıl olurdu?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• son sezon toplamda 45 maç oynamış 5inde gol atmış, bu adam güizadan bile kötü :)

0|2
    0|0
    • Muslera gelse nolacak zaten yedek kalır volkan varken.Zaten fenerin hiç bir zaman kalede sorunu olmamıştır bu zamana kadar.Bu da kalede volkan varken musleranın yedek kalacağının en büyük ispatıdır.Bakınız link

• Pardon genele yazcaktık bura oldu :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu Kuyt ı neden bu kadar taktı herkes kafasına ? Takanların takımı aldı herhalde Fenerbahçenin derdi fenerbahçeli olmayanı germesin..

1|4
    0|4
  • Çok iyi olurduuu musleraaaaaa <3 <3

0|0
    0|0
  • İyi futbolcu attığı gollerle belli olmaz. Kuyt'u almamız zorunuza çok gitmiş, bu kadar belli etmeyin bari ;)

0|1
    0|0
    • bu adamın görevi gol atmak, sonuçta tek forvet oynuyor

• fenerbahçe benim türkiyede sempati duyduğum takımlardan biri, bu yapılan yanlış transferlerden bende bıktım, kezman, güiza, anelka, ortega hep paralar boşuna gitti. bu yanlış transferler gibi, barcelona ve diğer büyük takımların transfer polikilarına hiç mi bakmazlar. latin amerikada, aafrikada, en önemlisi türkiyede 15-18 yaşlarında okadar çok yetenek varki,

• Ne kadar sempati duyduğun belli.

Bizim derdimiz sizi germesin; bu kadar önyargılı olmanıza gerek yok.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kuyt'a kötü oyuncu diyen futboldan anlamıyordur.Kuyt sadece attığı gollerle değerlendirilecek bir oyuncu değil.hollanda milli takımında son dünya şampiyonasında çoğu maç hatta bütün maçlarda kanatta oynadı zaten premiere ligi takip etmedim ama liverpool'da da kanatta oynamış olabilir.santrafor oynadığında da kaleye sırtı dönüp top almasını bilen topu saklayıp takımı rahatlatan fizikli 2'li mücadeleleri ve hava toplarını kazanan çok faydalı bir oyuncudur.isterse hiç gol atmasın geçen sezon.yıllardır hayranlıkla takip ettiğim bir adam.

0|0
    0|0
    • tek forvet oynuyordu

• olabilir sadece gol atması önemli değil kuyt ile fb artık savunmadan uzun top ile çıkma imkanına da ulaştı dünya kupasında final oynayan kupayı'da uzatmalarda kaybeden hollanda milli takımında kanatta oynuyordu ayrıca kuyt'ı güiza,kezman gibi adamlarla karıştırmamak lazım onların kariyeri ile kuyt'ın kariyeri arasında everest dağı kadar fark var

• muslera sence galatasaraydan gıdermıydı :S gıtmezdı bence kuyta verceklerı paraya 19 20 yasında genc bı yıldız almaları lazımdı gerekırse ustune bıle para vermelerı lazımdı

0|1
    0|0
  • Muslera gelse nolacak zaten yedek kalır volkan varken.Zaten fenerin hiç bir zaman kalede sorunu olmamıştır bu zamana kadar.Bu da kalede volkan varken musleranın yedek kalacağının en büyük ispatıdır.Bakınız link

0|0
    0|0
    • kale için demiyorum ki, fenerbahçe kuyta o kadar para vereceğine forvete muslerayı alsa daha iyi olurdu :D

• ıkı yıl ıcınde gorursun muslerayı volkanın olamadıgı yerlerde ondan sonra o pankartı evının balkonuna asarsın okiş ;))

• sen önce futbol anlayışını değiştir olaylara tek yönden değil objektf olarak değerlendr hernkdr fb taraftrı olmasamda yanlı bakmak acizlern işidr...

0|0
    0|0
    • kuyt'ın yanlış transfer olduğunu vurgulamak istedim, fenerbahçe gibi takımın artık doğru transfer yapması gerekiyor, o kadar paraya yazık, zamanında gittiler kezman anelka güiza vb. oyuncuları aldılar, sonuç hüsran. buda bunlardan biri, ANLADIN MI?

• herşey görünen gini olmaz guiza ispanaya da gol kralı olarak geldi ama noldu adam bitti kuyt hem fiziki olarak hemde nokta vuruşlryla diğerlernden farklı bir oyuncu görecksnz bu oyuncu fb nin diğer transferi sow dan daha faydalı oluckatr önemli olan ön yargısız olarak değerlendrmek her oyuncuyu eski tkaımdaki istatike göre değerlendrrsk çok yanılrz..

• kendisine verilen para fazla 40 maç oynasa 3.500.000 tl yapıyor kesınlıkle fazla ustune ustelık ben para ıcın geldım dıor ;)

0|0
    0|0
  • Bence çok dengesiz bi saptama.Kaleciyle forveti kıyaslamak nedir abi ya?Ben bi Beşiktaşlı olarak sevindim bu transfere.Bence abartılmış bir futbolcu ama yapmayın şimdi Muslerayla da kıyaslanmaz ki ya :) Objektif olmaya çalışalım.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Muslerayı alsa Galatasaray olurdu. O kadar düşmedik...

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmayın.

0|0
    0|0
  • farklı bir bakış olmuş:)

0|0
    0|0
  • Iyi sacmaliyosun gerçekten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...