Bu video size ne hissettirdi? Yazar mısınız lütfen, özellikle Beşiktaşlılar!!!?

Bu formayı taşımak Şeref ister! Benim tüylerim diken diken oldu!

http://www.youtube.com/watch?v=ec5OTLU1hl8

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşlı olmayan bir şey hisseymeyebilir çünkü onlar sadece 8 yememizle ilgileniyolar. Ama bunu izleyipte bir şey hissetmeyen Beşiktaşlıya Beşiktaşlı demem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel anlaml bir video yalnız ben takım tutmuyorum onu belirteyim de :D

0|1
    0|0
  • Hiçbişey

0|0
    0|2
    • Takım hangisi senin :)

• Alakaya gel...

• Yahu sen profiline dudaklarını koyan bir adamsın sonuçta ben sana ne anlatıyorum ya :) sporda soru sorup kirletme buraları sen moda ve güzellikte falan takıl bye.

• Abartı

1|0
    0|2
    • Neden? Ve hangi takımlısın :)

• Fenerbahçe. Ben ''Fenerbahçe formasını taşımak yürek ister'' desem senin de öyle hissedeceğin gibi :)

• Hayır ben demezdim açıkçası :) Ben videodan bahsediyorum sadece... Arada sataşma olan şey olursa tabi ki karşı tarafla ilgili iyi bir şey düşünmem ancak bu tarz bir videonuz olsaydı, ben güzel olmuş derdim :) Ama sen beğenmediysen bir şey diyemem :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Serefimizle oynadik Hakkimizla kazandik. Şerefiyle kazanmayanlar anlayamaz bu aşkı diye boşa demiyoruz

0|1
    0|0
  • harika şeyler hissettirdi hissiyatsızın teki olan bana.

0|1
    1|0
  • Guzel anlamli bir reklam filmi olmus bahsetti isimler zamaninda turk futboluna harbiden alnının teriyle emek vermis gonullerde taht kurmus isimler ben besiktasi oktay var die nasil swverdim hastasiydim o takimin oktayi cok swverdim :-) o gidince zaten bidaha takim tutmadim :-(

0|0
    0|0
Yükleniyor...