KS' ye üye olduğum günden beri hiç samimi bir insanla karşılaşmadım. Ve gördüm ki herkes X PER puanım yükselsin derdine düştü, peki neden?

KS' ye üye olduğum günden beri hiç samimi bir insanla karşılaşmadım. Ve gördüm ki herkes X PER puanım yükselsin derdine düştü, peki neden?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• öyle biri degilim zaten xper. im bana göre iyi
    sanal alemde belli bir sınır olması gerektigi taraftarıym

ciddi cevaplar veren üyeler herzamn bana samimi gelmiştir

takılmayın bosverin
    boş vaktinzi degerlendirmek için ideal bir yer :D

0|1
    0|0
    • insanlar soru sorarken ve cevaplarken fıkrıyle beraber kişiliğinide yansıtıyor... Mesala benım sorulara kımın cevap verdiğine bakmıyorum nasıl bir cevap verdiğine bakıyorum verılen her cevap o ınsanı bana anlatıyor...

• nasıl bır anlaşma barış anlaşmasımı D:

Kızlar Ne Diyor 9

• Bende hiç xper puan takıntılı insanlarla karşılaşmadım ama karşılaştıklarım ne kadar samimi kişilerdi o tartışılır

0|0
    0|0
  • Bence ben samımıym puan da hıc umurumda degıl.

0|0
    0|0
  • karşılaştığım için şükretmeliyim demekki.
    derdi herkesin başka elbette.
    rastlaşma noktanız doğru değil sanırım.

0|0
    0|0
  • Xper açıkçası beni pek alakadar etmiyor. Level 4 olmam sadece günlük üç soru sorabilmeme yaradı. Onun haricinde elime geçen bir şey yok. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum ve onun haricinde de eğlenmeye bakıyorum...

0|0
    0|0
  • Öyle olan var.

0|0
    0|0
  • kafa dagıtmak amac cok büyütmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Melabaa :)

0|0
    0|0
  • Gercekten xper derdine düşen warmı yaa? Ben zaman geciriyorum, elimden geldiigince mantıklı cevaplar verip, insanlara yardım etmeye calsııyorum. Soru sorup fikirler alıyorm, bazı fikirlerin yararlı oldugunuda gördüm...

Sana abazalar, ergenler laf koyma cabası icinde olanlar denk gelmiştir, kardesim

0|0
    0|0
  • bn değilim öylee , xperım kac haberim bile yok :D sacma sorulara sırf xper dye cevap vermiyom :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• az olsa da samimi inan var

0|0
    0|0
  • Xperlerimle kemer alırım diyordum =_=

0|0
    0|0
  • Sana denk gelmemiş olabilir

0|0
    0|0
  • 3 yıldır üyeyim, seviyem sadece 8...

... hesabınıza göre, yeterince samimi miyim?

0|0
    0|0
  • x per = para :D

0|0
    0|0
  • yahu kolin pavıl napalım şimdi beni başa geçirin hepsini atıcam söz ne diyim yani :D

0|0
    0|0
  • Xperlerin dildo olarak kullanıldığını bilmiyor musun sen toplayıp toplayıp g*tlerine sokuyorlar :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...