MMA'ya katılmalı mıyım :D bilgisi olanlar cevap yazabilirler mi? ayrıca kızlar ne düşünür bu sporla uğraşan biri hakkında?

Boks yaptım bir aralar işimi kolaylaştırır mı? Zor bir spor mu? Dikkat etmem gerekenler neler? İnsanlara havalı gözükür müyüm bu sporu yapıyorum diye?

Spor videosu:
www.facebook.com/photo.php

Güncellemeler:
up

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• taylad boksuyla pekiştemelisin sadece boks işine yaramaz..

O DEĞİLDE SAÇLAR AYRI BİR CUMHURİYET KURMUŞ KAFANDA ULAN YAA :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boks yapan biri icin MMA oldukca zor olabilkr, ayrica martial arts hava icin yapilmaz !!!

0|1
    0|0
    • Ya hem hava için aslında hemde kavga etmek için bu sporu çok seviyorum videolarını izledim bugün çok güzel geldi gözüme ondan katılmayı istiyorum, adamların gard alma şekli bokstaki gibi ondan bana kolaylaştırır gibi gözüktü :/

• yok değil :D sadece karın kası güzel duruyor kadınlarda gerisini yapmayın :DD

• Evet karin kasida fitnessle oluyor , digerlerine gerek yok;))

• Bana havalı değil itici gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kesınlıkle yapmalısın kırık burun sana cok yakısır

1|1
    0|0
  • Muay thai yap biraz sonra MMA düşünürsün. Zorlanırsın yoksa. Ve hava için yapıcaksan yapma.

1|1
    0|0
    • Sadece hava değil yanide havasıda olsun :D Muay thaiyi araştırıcam biraz saolasın +nı verdim.

• mma için iyi bir güreş geçmişin olması lazım mma katılıyım deyip giremezsin zaten türkiyede lisansı yok böyle bir sporu bazı ülkelerde yapabilirsin sadece

0|0
    0|0
    • Türkiyede lisansı yok mu :/ ne yapabilirim sadece eğitim görmek istemiyorum Ankarada salonu var ben müsabaka yapmak istiyorum UFC katılabilir miyim peki

• salonları var evet ama türkiyede dövüşleri düzenlenmiyor ufc katılman içinde epeyy ve bayaaaa iyi olman laızm :)

• Gelişirtiricem kendimi zafere gidilen yolda çekilen çile kutsaldır :D

• Ben MMA sporuyla uğraşıyorum. Çok zor bir spor, zaten antremanları çok ağır, sakatlık riski çok fazla.. Boks eğitimi tek başına hiçbirşey ifade etmiyor. Ne bide dövüş sporları hava atmak için yapılmaz, ringte kendini ispatlarsın. Kızlara artistlik yapma öyle durumlarda, sadece zor da kaldığında veya birinin yardıma ihtiyacı olduğunda yardım et. Umurarım anlatabilmişimdir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...