Günde 300 kere ip atlıyorum?

Artık ayna karşısına geçtiğimde göbek, yan bölgemin kalınlaşması ve özellikle basen sorununu görmek istemediğimden biraz araştırıp ip atlamaya karar verdim. Günde 300 kere ip atlıyorum. Bu 2. günüm. Ve yediklerime çok dikkat ediyorum. Suyu çok sevmesem bile 1.5 litre falan içmeye çalışıyorum. Sizce böyle devam edersem özellikle basenlerimden kurtulabilir miyim? Tahmin 1 ayda kaç kilo veririm?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sakın ben kilo veremiyorum diye ümitsizliğe kapılmayın.19-20 günde 5 kilo verdim. Hala da devam ediyorum. Her sabah aç karnına Türk kahvesi içmeyi unutmayın *-*

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Basen ve kalça bölgesine çok iyi gelicektir böyle devam et burada yazılanların bir çogu bilinsizce hayatinda bir kez bile yapmamıştır belkide ama baksan burada proff hoca tafralari. Sana ip atlama konusunda şöyle bir tavsiye vereyim 50x5 yap 250 tane parmak ucunda parmak ucu derken hani o balerin edasinda değil sadece topuklarin yere deymesin yeterli bu şekilde 50x5lik setlerin arasina 120sanyelik boşluklar koy 250 oldugunda bekle biraz duvara yakın bir yere düz yat ve bacaklarini duvara koy havaya dogru olsun ve düzenli nefes al nesef açmayi biliyormusun googleden nasil nefes açılır yazarsan kapsamli anlatiliyor çok basit tir neyse 5 dakkika böyle ce yat sonra kalk bir 50x5 250 adet daha yap ilk hafta için bu çok iyi ama haftada 5 gün yap bunu sonraki hafta 100 daha sonra 100 diye 1000 adet e kadar bir standart bagla 4 hafta sonra alt bacaklardaki düzenlemeyi gözle görüceksin 3 ay sonra o güzel popona bir nazar boncugu tak kızlar bile dönüp bakıcaklar :p antremanlarin esnasinda su kesinlikle içme anremandan sonra vucut ısın düştügünde 20 30 dakkika sonra su iç antremandan 5dk sonra su içicem diyorsan iç ama sakin soguk içme ılık su iyidir bu ip atlamanin yani sira mekik ve koşu de iyi olucaktir

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bilgilerin için ve çok iyi moral verdin. Sence bunlarla birlikte squat yapmalı mıyım?2 gündür kollarımı bacaklarımı hissetmiyorum ama olsun. Sonunda basaracagım.

• teşekkür

• :))

Erkekler Ne Diyor 12

• şu an iyi bir başlangıç yapmışsın yağ şeker yok protein ağırlıklı beslenme+abartmadan vücudun enerji ihtiyacı için karbonhidrat tüketmelisin bunun yanı sıra koşmanı öneririm günde 50 dk kadar çünkü koşu mükemmel bir kardiyodur bu arada 2 litrenin üstüne çıkmanı öneririrm su konusunda ;)

0|0
    0|0
    • peki böyle devam edersem basenlerim erir mi

• Çok teşekkür ederim. Hem koşuya hemde squata başlamalı o zaman

• önce istersen yağlarını erit ideal yağ oranına geldiğinde (zaten bunu hissedeceksin) squata kalçanı şekillendirmek için başlıyabilirsin ama önceliğin yağlarını eritmek olsun ;)

• Ekmek ve sekerden uzak dur 2.5-3 lt su ic gunde yarim saat ip atlayarak haftada 1.5-2 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Olabilir ama yinede bu yetmez

0|0
    0|0
  • faydası olur tabi ama 1 ay için bilemiyorum ne kadar verebilirsin

0|0
    0|0
  • Eh işte gider

0|0
    0|0
  • Maşallah devam

0|0
    0|0
  • Vay iyi atlıyormuşsun sen ya ben de atlıyorum boyum uzasın diye :D

0|0
    0|0
  • 500 yap bence..

0|0
    0|0
  • Verince söyle bu yaptıklarınla 1 ayda kaç kilo veriliyormuş öğrenelim:)

0|0
    0|0
  • Çok rahat kaybedersin ama 1 günde en az 2 LT su daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • Veremessin :)

0|0
    0|0
  • zıplamayı seviyorsan farklı şekillerde sana yardımcı olabilirim

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Squat yap bol bol. İp atlamak çok bişey kazandırmaz basenlere

0|0
    0|0
  • böyle giderse basenlerin gitmese bile fit bir görünüme sahip olursun güzel olur :)

0|0
    0|0
    • basenlerin gitmesi önemli benim için

• ip atlarken sudyenımden memelerın piuuu diye fırlamasından beridir ip atlamıyorum ama atladıgım zamanlar baya eritmiştim sağı solu. denemeye devam

1|1
    0|0
  • Dort kilo verirsin bence ben de iki gun once ip atladım 50 kere squat yaptim ama şu an bacak kaslarim fenaa merdiven falan çıkamıyorum comelemiyorum bunye alisik değil tabi :D

0|0
    0|0
    • sence squatı kaç saat yapmalıyım? :D Bu basenlerimden nefret ediyorum gitsinler bir an önce

• Ben internetten bir plan bulmuştum otuz günlük onh uygulicaktim da iste ilk gun elli sonra ellibes oyle oyle gidiyor

Yükleniyor...