Süper Lig'in başlamasına az kaldı sizce şampiyon hangi takım olur?

Selam arkadaşlar yeni sezon da şampiyon hangi takım olur özellikle Galatasaray ve Fenerbahçe 4. yıldız için yarışacaklar yorumlarınızı alalım

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu sene kimse 4. Yildiza heveslenmesin DemBaba öper

1|1
    0|1
    • Adamsın kralll.. Ayrıca nickname takdire şayan... KUUURAABİİİ YEEE FENER KURABİYEE FENERR... arena açılsında ortalığı ayağa kaldıralım ya... Kapalıdan izlerdim maçı hep merak ediyorum eski kapalı tadı olurmu acaba

• Bu nicki herkes anlamaz:) arenayi yikacagiz tüm cArşı

• Tüm engellemelere rağmen şampiyon olup 4. Yıldızı takacağız

0|0
    0|1
  • 6slilerde biliyor ki italyan bokundan bir halt olmaz daha gruptan çıkaramadı koskoca italyayı, manciniyi iple arıycaksınız ersun öpecek prandelliyi hadi benden bu kadar :))

0|1
    0|1
    • Dipnot: Gelecek sezon profil resmimdeki fotografın aynısını göreceksiniz hahahaha :))

• Teknik direktörlüğünü Ersun Yanal gibi Anadolu takımlarından bile kovulan bir vasat hocanın yaptığı bir takımın taraftarının koskaca Prandelli yi kötülemesi tam bir hazımsızlıktır zaten beyin travması geçirmiş bu zavallı arkadaşın nasıl bir futbol cahili olduğuda yazdıklarında belli oluyor

• Ersun Yanal: “Türkiye’nin en büyüğü ile henüz tanışmayan Prandelli’ye güzel bir ‘hoş geldin’ partisi hazırlamak kaçınılmaz oldu. Kupayı kazanıp onu hayal aleminden uyandırmak lazım”

• gs ve fb arasında çekişme olur derim 4. yıldız olayı bu sene lige heyecan katar
    karakartal hala maddi problemler, stat muhabbeti içinde bakalım ne olur
    ts yi hiç saymıyorum onlar kumda oynarlar

0|0
    0|0
  • Bize her sevdadan geriye kalan sadece Galatasaray..

0|1
    0|1
  • Fenerli olduğum için söylemiyorum bunu ama Fenerbahçe yakaladığı formu kaybetmez. Bu sene de rahat şampiyon olur. Önümüzdeki yıl için bir şey söyleyemiyorum kadro yaşlanıyor.

0|0
    0|0
  • Her halükarda Fenerbahçemmm. :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama besiktas şampiyon olucak bence teknik direktörleri gercektende iyi

0|0
    0|0
  • Bence Beşiktaş 'ın rakiplerine 4. yıldızı taktırmaya niyeti yok..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'm. :)

0|0
    0|0
  • BeşiktAŞK

0|0
    0|0
Yükleniyor...