Bildiğiniz egzersizler var mı?

Selam arkadaşlar. Geçen gün bedenimi ölçtüm ve 96-86-98 çıktı. Görende obez sanır. Ama öyle değil :D Boyum 1.64 Bel için egzersiz biliyor musunuz? Ne yapabilirim önerileriniz neler. Diyet yap demeyin. 4 aydır diyet yapıyorum zaten

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ağzı olan konuşuyor boşver onları şimdi, öncelikle şunu anlamalısın diyet yapman şart ama yanında kardiyo yapmazsan bir faydasını göremezsin günde 50 dk koşacaksın bak yürüyeceksin demiyorum koşacaksın sonrasında şeker (bkz:kola, tatlı...) yağ tüketimi yasak, karbonhidrat sadece vücudun enerjisini karşılayacak kadar tüketmelisin protein ağırlıklı beslneceksin tabi bunu da abatmayacaksın tekrardan hatırlatayım kardiyo şart ;) hadi kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Diyet yapmak iyi bir şey değil ki sağlıklı beslenmen gerek. Barfiks çek diyeceğim ama çekemezsin zor.

0|0
    0|0
  • Mekik çek bol bol

0|0
    0|0
  • dikdörtgen kutu gibiymişssin sende :D diyetle imkansız hergün spor şart salona yazıl hocalar seni orda şekle sokabilirler belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O nasıl bil 86 bel mi olur kilon kacki.

0|0
    0|0
  • benim belimde 57 cm off off bugün markete gidip bir çikolatalar aldım varyaa şimdi karşımdalar ve ben onları yiyeceğim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...