Millet evde 2 ayda 8-10 kilo vermek mümkün mü? Ve en başta basenleri eritmek. Bu nasıl olur?

158 boyum kilomda 62. Kilom 64e çıktığı günlerde vardı. Neyseki 1-2 aydır 63ü geçmiyor :) 61ede iniyor arada :) Göbek çok yok ama özellikle basenlerim çok kalın. Yani heryerimde azar azar kilo var birazda gıdı var :) Spora başlarsam heryerden azar azar azalır orantılı veririm diye düşünüyorum. Ama spor salonuna bütçe ayıramam şu an hemde herzaman gitmem sanırım boşa para veririm sıkılırım gibi :) Ve çok iradesizim. Diyet+Spor istiyorum :( :D Çok zor gibi. Başta basenleri kolları göbeği gıdıyı eritmek üzere nasıl kilo verilir? Yaptığınız diyet vb. var mı? Ve spor hareketleri?

Güncellemeler:
Uppppppppppppppp

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikli olarak bu böyle yapmış adamın biri varmış gibi olayları geçmelisin kişisel metabolizma hızına göre bu olay ;) öncelikle şunu anlamalısın diyet yapman şart ama yanında kardiyo yapmazsan bir faydasını göremezsin günde 50 dk koşacaksın bak yürüyeceksin demiyorum koşacaksın sonrasında şeker (bkz:kola, tatlı...) yağ tüketimi yasak, karbonhidrat sadece vücudun enerjisini karşılayacak kadar tüketmelisin protein ağırlıklı beslneceksin tabi bunu da abatmayacaksın tekrardan hatırlatayım kardiyo şart ;) hadi kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mümkün geçen birisi sadece az yemek yiyerek 20 günde 15 kilo vermişti. Sende verirsin istersen ama o arkadaşın sağlığı bozulmuştu. Konuyu sildi zaten arkadaş ^^

0|0
    0|0
    • Yok çok fazla o kadar spor ve diyetle 2 ayda 8 kilo yeter bana :)

• O adam biraz hırslıydı tabi sevdiği kişi bunu kilosu yüzünden kabul etmemişti. Bu da sen görürsün dedi hırs yaptı 20 günde 15 kilo verdi yaz bitene kadar da devam etcekmiş. Ama harbi azimli adam dı be. Umarım sen de istediğin kiloya ve vucüda sahip olursun ^^

• Birden bu kadar yüklenme, sarkıtırsın. Hani 6 kilo felan neyse.

0|0
    0|0
  • günde en az iki saat bisiklet sür zayıflarsın bisiklet saatde 670 kalori harcatıyor ben denedin bir buçuk ayda 16 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Bisikletim vardı maalesef eskidi verdim gitti. Süper 16kiloda fazla biraz sanırım.

• Boyuna göre 2 ayda 8-10 kilo verirsen çatlaklar oluşabilir.

0|0
    0|0
  • Bolgesel zayiflama diye bsi yok malesef :) ip atla kosu yap bogazi tut ;)

0|0
    0|0
    • :) :) bir ara ip denedimde dediğim gibi iradesizim :S

• Amaan koy popoya rahmab gitsin biere gelcez dunyaya ye anasini satiym :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...