Karın eritme hakkında?

Evet arkadaşlar 4 buçuk senedir kickboks yapıyorum göbek bölgesinde olan yağlari ne yaptıysam eritemedim idmanlari sevmem sıkılırım bu yağlar nasıl erir göbekli değilim ama kaslar çıkmıyo fitness yapsam etkili olur mu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyo egzersizleri hem nefesinizi açar hemde fazla yağlarından kurtulmanıza yardımcı olur yag yakımı belli bir nabız aralıgında oldugundan en faydalısı budur kickbox yagları yakmada işe yaramadıysa koşu bisiklet (yüksek kadans) öneririm bu arada karın kasının çıkması yağ oranına bağlıdır ve genetiktir sağlıklı günler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlik fitness yapmalısın benim çevremdeki çok arkadaşım seninle aynı sorunu yaşıyorlardı ama çoğu sadece 2-3 aylık fitnessle müjemmel kaslara sahip oldular ama bu dönemde beslenmene dikkat etmelisin özellikle karbonhidratı azaltmalısın

0|0
    0|0
    • yediğimi yakiyorum zaten bu çok lanet bişey yarı barfiks de durup bacaklarımi karnıma çekiliyorum 2 aydir altta kaslar kıyamet gibi ama o üstteki pis yağ yok mu deli ediyo

• Bir uzman eşliğinde yapacağin fitness çalışmaları daha etkili olacaktır

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunca yıllık spor yapıyorsun hiç mi hocalarından duymadın veya hiç mi araştırmadın göbek sadece ve sadece kardiyo ve diyetle erir yaptığın spor sayesinde zaten karın kasına sahipsin sadece kas üzerindeki yağı eritmelisin oda kardiyo ve diyet ;)

0|0
    0|0
    • toplam 7 yıl kickboks geçmişim var taekwondo ile başladım vücudum hep böyle değildi son 2 senedir yaptığım iş sebebiyle biraz saldım idmanlar teknik üzerine sadece koşuyorum koşu haricinde farklı hareketler ve yağ yaktıran besinler vs bilenler varsa onları öğrenmek için yazdım

• benim önerim kullanmaman eğer koşu yapıyorsan zaten rahatlıkla eritirsin diyetini aksatıyorsundur başka bir açıklaması olamaz, günlük koşuna boyuna kilona metabolizma hızına göre kalori hesabını yap diyetini ayarla sonrasında keyfine bak ;) bu arada yağ şeker yok karbonhidrat sadece ve sadece ihtiyacın kadar

• Fitness iyi gelir. Koşu da yap

0|0
    0|0
    • idmanlarda tabanı yanmış it gibi koşturuyo zalım hocam ağırlık altına girmeden yapılacak hareket yok mu?

Yükleniyor...