Kızlar bana yardım edin 3 ay içinde göğüslerimin büyümesi kooocamaaann olması gerekiyoo?

benim göğüslerim çok küçük - şuana kadar südyenin içini doldurarak büyük gösteriyodum:( - nişanlım askerden dönene kadar onların büyümesi gerekiyo dört beş gündür çörekotu yağı kullanıyorum fayda eder mi bilmiyorum sizin önerebileceğiniz bişeyler var mıı?

0|0
10|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• özelden izah ettim.. dediğimi unutma..

0|0
    0|0
  • Kendini değiştirmeye çalışma siz birbirinizi böyle sevdiniz , hiç sorun olmaz , oda senin göğüs ölçünü mutlaka biliyordur , bir sürpriz yapayım diyorsun ama onun böyle bir beklentisi yok, sen sen ol kendin ol

0|0
    0|0
  • 3 ay içinde olmaz şansına küs gerceği söyle seven erkek takmaz onlara

0|0
    0|0
  • niye büyümezsse nişanlın seni terk mi edecek

1|0
    0|0
  • nedne buyutmeye calışıyorsun doğal yollardan buyusun 30 da pişman olursun nıe böle yaptım die bence buyutme kucuk memler daha sexsi duruyor kocamanalra göre dik se tabi ;)

0|0
    0|0
  • igne ıle sısırıyorlar

0|0
    0|0
  • Hamile kal büyür canısı.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı büyük sende sadece sanırım

0|0
    0|0
  • Anlamadığım şey: neden herkes göğüslerini büyütmeye çalışıyor. Çevremdeki hiçbir erkek sevmiyor kocaman göğüsleri. Hele ben nefret ediyorum ://

0|0
    0|0
    • kocaman istemiyorum zaten

• nerdeyse hiç yok denilcek kadar küçük

• Problem etmemelisi bence. Herkesin yaradılışı farklıdır. İlerde hamile kaldığında zaten kendileri büyüyecek. Şimdilik böyle olmasının kimseye bir zararı olacağını sanmıyorum

• Nisanlın büyütür dert etme

0|0
    0|0
  • Hava bas şişsin.

0|0
    0|0
  • Ne gunlere kaldik yaw :)

0|0
    0|0
  • Dustan sonra soğuk. suyla yika

0|0
    0|0
  • Buyuk ıyı degıl zamanı gelınce yercekımıne karsı kaybedecek )))

0|0
    0|0
  • Len özel sütyenler var dolgulu molgulu
    Ben bile biliyorum sen nasıl bilmezsin :)

0|0
    0|0
  • Squatmi ne vardi glba o olabilir yda kilo alinca dolgunlasiyo :)

0|0
    0|0
  • Emdüreceksin... :D
    Şaka Şaka Silikon takdır kanka Paran varsa..

0|0
    0|0
  • 100 kg flat and incline bench press :D

0|0
    0|0
  • Dogalini kendin bozmaya clsma birak nisanlin gelince kendi buyutsun onlari

0|0
    0|0
  • Yok oyle bir dunya

0|0
    0|0
  • hormon bas hacı :D

0|0
    0|0
  • Benim Göğüsler Bile Daha Büyüktür Senden

0|0
    0|0
    • nasıl büyüttün anlatsana o zamaaann :DD

• Göğüs dikleştirme ve büyütme egzersizlerden bir tanesi şınav çekmektir hanımefendi. Göğüslerin taş gibi dik ve biraz büyük olabilir.

• azdım yine l*n :D

0|0
    0|0
  • okşaman lazım bol bol okşa oyna onlarla büyür

0|0
    0|0
  • masaj yap (zorunlu tavsiye)

0|0
    0|0
  • demek onlarla kandırdın nişanlını ha. hain :D

0|0
    0|0
  • Duuş alırken nar sabunu kullan vücuduna özellikle göğüslerine

0|0
    0|0
  • ip yardımıyla seyir halindeki kamyona bağla kamyonun hızı doğrultusunda koş

0|0
    0|0
  • foyan ortaya çıkacak yani. yapacak bişey yok 3 ayda kavun bile büyümez

0|0
    0|0
  • Bol bol masaj yapsin corekotuyla goguslerine nisanlin. 2nizde mutlu olun :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 10

• Göğüsleri büyütmek için ne yapmalı?

Göğüsleri büyüten ilaç var mı? Göğsü büyüten kremler varmış doğru mu? Kilo alsam göğüslerim büyür mü?, Göğüsler yağla büyütülüyormuş doğru mu? Ameliyat dışında bir yolu yok mu?, tek çare silikon mu?, ya silikon patlarsa, ya da kanser yaparsa?

Yıllardır bu soruları yüzlerce insandan duyuyorum. Eminim siz de soruyorsunuzdur. Tek tek cevaplamaya çalışayım.

Kadın göğsünü oluşturan iki temel doku var. Birisi süt yapan meme bezleri, diğeri ise bu bezlerin arasında ve derialtında birikmiş yağ dokusu. Eğer bir protez kullanmayacaksanız, göğsü büyütmek için bu iki dokudan birini artırmanız gerekiyor. Yağ dokusunu artırmanın yolu kilo almak. Ama siz kilo alırken vücudunuzun nerede yağ biriktireceğini bilemezsiniz. Siz göğüsleriniz yağ toplasın istersiniz ama basenleriniz, ya da karnınız yağ biriktirir genelde. Göğüslere dışarıdan yağ takviyesi ise tamamen ayrı bir konu. Birazdan anlatacağım.

Memeyi oluşturan diğer doku olan süt bezlerini büyütmek ise ancak hormonlarla mümkün. Hamilelikte vücut göğüsleri büyüten hormonlar salgılar ve o nedenle göğüs büyür. Doğum olur, süt salgılatan hormonlar devreye girer. Emzirme bitince bu hormonlar normal seviyesine düşer ve göğüsler de tekrar küçülür. Eğer göğüsleri büyütmek için hormon kullanılmaya kalkılırsa meme ve rahim kanseri olma riskiniz çok artar. Hormon kullanımına bağlı diğer bir sürü yan etki bir tarafa eğer ilacı keserseniz göğüslerinizintekrar küçülmesi kaçınılmazdır. İşte bu nedenlerle ilaçlarla tedavi yapılamamaktadır. Peki piyasada mevcut ilaçlar ne yapıyor? Ben bugüne kadar bu tür ilaçlardan yarar görmüş hiç kimseye rastlamadım. Adlarını öğrenebildiğim ilaçların çoğunu inceledim. Hiçbirinin bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkisi yok. Çoğunun içinde vücutta damarları genişleten ve dokuda ödem yapan bazı maddeler var. Kullanılırken sanıyorum göğüslerde hafif bir dolgunluk yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapmayın ya güzelim nişanlın öyle senvsn seni :) büyükle küçük aynı işi görüyo hatta büyük daha sıkıntı oluyo bazen

0|0
    0|0
  • ben küçültmeye çalışıyorum siz büyütmeye

0|1
    0|0
  • İmkansız

0|0
    0|0
  • Tam olarak yaş kaç

0|0
    0|0
  • Nisanlinin yaşı kac?