Hiç unutamadığınız bir rüyanız var mı?

Geçmişte hiç unutamadığınız güzel yada kötü hatırladığınız rüyanız var mı? Varsa Ne gördünüz? :)

0|0
21|9

En İyi Kız Görüşü

• Genelde unuturum fakat bu gece gördüğümü unutamam sanırım. etrfaımda binlerce beyaz güvercin vardı güvercinler havuzdaydı havuzun karşısında şato. dedim çizgi film mi gördüm ne şatoda bi kadın yatıyor her neyse adı sela diye bagırıyorlardı kadına şatonun kapısında siyah köpek ve evin içinde beyaz horozlar vardı :D son anda uyandım az önce baktım beyaz güvercinin anlamına mutluluk verici, güzel haberler almak demektir. horoz görmek cok iyi sayilir. horoz sikintilarin gececegini müjdeler. horoz ayrica güclü elinde türlü imkan bulunan biri olarak ta yorumlanir. kara köpek görmek ; bir arkadaşının gölge yönünü sembolize eder. Rüyada şato görmek; mal, mülk sahibi olmaya işarettr. vay arkadaş görüyon mu ne rüyası görmüşüm yahu :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Evet vardı, bir defasında birisiyle evlendiğimi görmüştüm tabi bunda 3 yıl önce falan 18 yaşındaydım, herneyse, ben kuzenlerimin yanına oyun oynamaya gidiyordum ama evlendiğim kişi, sözde kayınvalidem falan beni çağırıyordu, "Sen otur oturduğun yerde artık kuzenlerine gidemezsin, onlar senin aklını yıkıyor oyun çağın geçti senin evde kocana bak." falan diyorlardı. Sonra kuzenlerimden ayrılırken nasıl üzülüyordum nasıııııl! Rüyadan uyandığımda bir içim rahatladı var yaaaa, bekarlık sultanlık kardeşim. Bu sayede evliliğe kesinlikle hazır olmadığımı anladım :D Yaşamadan öğrenmek diye buna deniyor sanırım :))

0|1
    0|0
  • Ay hoşlandığım çocuğun facebook unda 7 tane ilişki durum vardı rüyamda :D neyin kafasıysa artık bu :D

0|1
    0|0
  • sevdiğim insanların öldüğünü gördüğüm rüyalar çok etkiliyor beni...

0|1
    0|0
  • gördüğüm rüyaların çoğunu hatırlarım.

0|0
    0|0
    • kendimi ölürken gördüm felaket bir şeydi,rüyada öleceğimi bile bile meydan okudum ölmem gerekirdi ama ölmedim çok tuhaftı.sadece erkekler vurdulu kırdılı rüya görmüyor :)

• başarılı :D

• O değil de dün gece rüyamda gecenin bir saati sokak sokak dolaşıp sigara arıyordum tiryaki gibi. Bir tarafım açık kaldı herhalde :/

0|0
    0|0
  • Sevgılımle ayrılıyoduk. ona ulaşmaya çalışıyodum ulaşamıyodum. uyandıgımda dırek sevgılımı aradım.ben senı cok sevıyorum senı kaybetmek ıstemıyorum dedı.nolduki dedı ruyamı anlattım.o sadece ruyada olur dedı :)

0|0
    0|0
  • Gördüğüm rüyalar birbirinden farklı oldukları için hemen hemen hepsini hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • cehenneme gittiğimi görmüştüm çok kötüydü ince ama çok uzun bir çukur şeklindeydi durmadan aşağıya doğru düşüyodum sonum kötü galiba

0|0
    0|0
  • 3-4 yaşındayken: Kadınların kahkaha eşliğinde beni gıdıklayıp, ter içinde bıraktıkları rüya.

9-10 yaşlarındayken: Dünyayı uzaylıların istila ettiği rüya.

Dün: Seviştiğim rüya :((

0|0
    0|0
  • heryerde gözler vardı rüyamda bindiğim arabada duvarlarda insan gözleri o kadar fazlaydı ki :s çok garipti

0|0
    0|0
  • Birçok var aslında.10 tane unutamadığım varsa mesela 8'inde sevdiğim kişiyi görmüşümdür.Rüyalarda kavuşmuşuz ne acıklı :D

0|0
    0|0
  • Çok fazla rüya görürüm ve hepside birbirinden gariptir, çoğunu da unutmam.

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • bir iki rüya var

0|0
    0|0
  • çok korkunç :))

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • evet var anlatmıyım

0|0
    0|0
  • Geçen gece rüyamda boğuldum. Gerçekte de boğuluyormuşum nerdeyse. Pek unutabilecek gibi değilim.

0|0
    0|0
  • unutmadim unutamam kara sevdam merak etme

0|0
    0|0
  • bir kır evinin verandasında, ılık bir sonbahar akşam üstünde, sallanan sandalyede oturan bir kadın bir erkek. kadın bendim. gördüğüm en huzurlu rüyaydı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Var. Kara inek görmüştüm, rüya tabirleri kitabına baktım yatalak hastalığa delalet ediyor dedi,

1 hafta sonra anjin oldum, 7 gün boyunca iğne vuruldum, ineğe etmedim küfür kalmadı. Aradan belki 10 yıl geçti hala ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Dün gece rüyamda oturduğunum siteye uzay mekiği düştü. 5 ve 6. katlar yıkıldı ama nasil heyecanlıydı. Sonra eve gttim bakmak için kaos ortamından faydalanan site sakinleri eşyaları talan ediyorlardı. Çok enterasan bi rüyaydı. Çok playstation oynuyorum ondan oluyor s anırım uncharted dead space felan..

0|0
    0|0
  • birinde bir apartmanın en üst katından aşağı bodoslama düşüyordum,ama öyle böyle bir his değildi o an yaşadıklarım..

0|0
    0|0
  • çoğu rüyamı unutmuyorum. uzaylıların dünyayı işgal edip beni fellik fellik aradıkları rüyamdan sağlam bir aksiyon/bilimkurgu filmi çekilebilir.

0|0
    0|0
  • unutamadıgım bır ruyam var evet ama kelımelere dokemıyorum, ztn dokebılseydım sımdıye dek coktan unuturdum

0|0
    0|0
  • Uçuyordum hep,ayaklarım yere basmıyordu.

Uçmak güzel bir şey :)

0|0
    0|0
  • askerde vuruluyordum.silah sesleri boğuk boğuk

0|0
    0|0
  • Iyi ve kötü hatırladığım 2 rüya var aklımdan hiçbir zaman cikmiyacak bende kalsın onlar

0|0
    0|0
  • bıkere vıctorı secret meleklerını gormusdum gerısı mağlum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...