1 haftada 3-4 kilo nasil verebilirim?

Tam da 3-4 kilo versem iyi olucam iyi hissedicem..1 haftada veren vardir elbet ama nasil yapsam bir fikri olan var mı bir hafta benim icin cok ideal bir zaman bir ay diyette kalamiyorum birden yiyorum sonra

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Imkansiz versem bile su olcaktir sende kilo sanicaksin planlarini uzun vadeli yapmalisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Haftada 4 kilo demek, günde yarım kiloya tekabül eder. Bu şekilde bir kilo kaybının sağlıklı olması için olağanüstü formda olan üst seviye bir sporcu olmanız ihtimali dışında başka bir ihtimal düşünemiyorum. Ayrıca bu şekilde bir kilo kaybı da gerçekleşirse tabii ki sağlıksız olacaktır ancak gerçekleşmeyecektir de.

0|0
    0|0
  • git fitness yap bas ağırlıkları sadece proteinle beslen hergün kardiyo yap şeker yağ karbonhidrat yok

0|0
    0|0
  • Hacı sabah akşam tempolu koşu yap en az 30 dakika ekmeği çok aza indir. Dayanabilirsen koşu süresini 45 dakikaya da çıkarabilirsin ama tempon yüksek olmalı.

0|0
    0|0
  • yemeyeceksin bir amacın varsa sonuna kadar gitceksin ekmekten uzak dur tavsiyem vekoşu bandı kullan veya koş o da olmadı fitness salonlarına git yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • SALATA YOGURT DİYETİYLE 1 HAFTADA ORTALAMA 6 7 KİLO VERİYORSUN ama su atılır vücudundan geri alırsın yani :D

0|0
    0|0
  • Walla öyle birşey varsa bende Zayıflamak istiyom 5 kilo gitar çok güzel olacak

0|0
    0|0
  • 15 dk da verebılırsın bence :)

0|0
    0|0
  • Bol miktarda sevişeceksin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zumbaaa dansiii. ac videolari izlerken dans et 1 saat boyunca sırılsıklam oluyorsunn. ben faydasini gordum ve devam ediyorum

0|1
    0|0
  • bir haftada veremezsn canım veerirsende sağlıksız bir kilo werme olur bünyen zayıf düşer sen sabahları ılık su iç yemeklerden önce de 2 bardak falan içebildiğin kadar su iç faydalı olacaktır

0|0
    0|0
  • protein agirlikli beslen

0|0
    0|0
  • Her gun 1 saat kos aksatma ve ekmem pilav makarna çikolata falan yeme bol su ic ben böyle 2 haftata 8 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Isvec diyeti

0|0
    0|0
  • ılık limonlu su iç en etkili o

0|0
    0|0
Yükleniyor...