Dünyada yılın takımı hangisi sizce?

Dünyada yılın takımı hangisi sizce ?

Yılın takımını seçseniz bu sizin için hangisi olurdu . . .?

Anketteki takımlardan değilse belirtiniz efendim ? ;))

• Real Madrid
    36% (4)47% (8)43% (12)Oy Ver
  • Juventus
    9% (1)12% (2)11% (3)Oy Ver
  • M.City
    27% (3)24% (4)25% (7)Oy Ver
  • Chelsea
    28% (3)17% (3)21% (6)Oy Ver
  • Montpellier
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• REAL MADRİD ; 120 golden fazla atmış tam 100 puan toplamış belki şampiyonlar liginde kupayı alamamış ama yarı finalde penaltılarda elenmiş . . . kutluyoruz Real madridi tabiki MOURİNHO ' yu da ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 16

• yahu kesinlikle Chelsea. adamlar tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ni aldılar, bundan daha önemli bi kulüp başarısı var mı ? yok. Barcelona gibi Dünyanın en iyi futbol oynayan takımını elediler, Real Madrid'i eleyen Bayern Münih'e kendi sahasında yenilmediler, 2.de Manchester City'dir. o da dünyanın en zorlu ligi olan Premier lig'de Manchester United, Arsenal, Liverpool, Tottenham, Chelsea gibi büyük klüplerin önünde yıllar sonra şampiyon oldu. 3.hem Juventus hem Real Madrid'tir, çünkü Madrid kolay bi ligte tek rakibi olan Barcelona'yı zar zor nihayet geçebilmiştir. Juventus ise şike skandalı nedeniyle yaşadığı başarısız yıllardan sonra Milan'ın hegamonyasına son vermiştir, bu yüzden Real Madrid kadar değerlidir.

0|3
    0|0
  • Pek hazetmeyerek CHELSEA demek zorundayım. Herifler İspanya'da yenik durumda ve üstelik kırmızı kart görmüşken Barcelona karşısında tur atlamayı bildiler, finali Bayern Münih'in sahasında oynadılar ve oradan Şampiyonlar Ligi şampiyonu olarak çıktılar. Ben de isterdim Real Madrid ya da Barcelona demeyi ama sezarın hakkını sezara vermek gerek. Real ya da Barça kendi liginde isterse 200 gol atsın, Messi ve Ronaldo isterse 100 gol atsın, uluslararası arenada başarı sağlamadıktan sonra hepsi boş benim için.

0|2
    0|0
  • HALA MADRID.

0|2
    0|0
  • Galatasaray. Bi senede 2 kez şampiyon olan tek takım.

0|5
    0|1
  • barcelona

0|1
    0|0
  • Real Madrid

0|1
    0|0
  • Hiç iddaası yokken super lige çıkan Elazığspor...Ahanda gelik...

0|2
    0|0
  • M.City ile Chelsea arasında kararsız kaldım

0|2
    0|0
  • aga juventus,adamlar neler yaşadılar,yıkılmadılar,sonunda şampiyonda oldular.

0|1
    0|0
  • barcelona

0|1
    0|0
  • Kesinlikle REAL MADRİD . . .

0|1
    0|0
  • hala madrid

0|1
    0|0
  • oynadıgı futbolla la madrıd