Sabırlı mısınızdır ? Yoksa hemen sinirlenen yapınız mı var?

Sabırlı mısınızdır ? Yoksa hemen sinirlenen yapınız mı var ?

Sinirlenirseniz uzun sürer mi ve gönlünüzü almak kolay mıdır ?

0|0
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sabırlıyımdır hemen sinirlenirim ama kontrol mekanizman her daim devrededir . . . . ;))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sabırlıyımdır.İyice düşünür öyle karar veririm.Ama bir kere olumsuz karar verdiysem, kararımdan asla taviz vermem.

0|0
    0|1
  • çok sabırlıyım uzun süre sükut eder beklerim beklerim beklerim

ama sinirlenirsem çok kötü patlarım ama o da çabuk geçer.

0|1
    0|0
  • Çevremde beni tanıyan insanlar bende ilahi bir sabır olduğunu söylüyorlar.. Yerde duran taşla yarışırmışım. Sen düşün artık sabrımın boyutlarını..

0|1
    0|0
  • walla arkadas cok sınırlıydım ama sabretmeyı ogrendımm artık sınırın hıc kımseye bı faydası yok.öfkeyle kalkan zararla oturuoo sonun dusunerek hareket edın her zaman yoksa bazen ummayacagmz seylerı kaybedıoruz

0|1
    0|0
  • Sabırsızımdır ama çabuk parlar çabuk sönerim.

0|1
    0|0
  • çok sabırsızım:( benim sinirim karşımdakine bağlı beni yatıştırcak şeyler söylerse hemende yumuşayabilirim ama gönül almasını bilmiyorsa günler bile sürer o derece yani.

0|1
    0|0
  • çabuk sinirlerinirim :( bir anda parlarım

kabahatliysem gider özür dilerim gocunmam bundan ama ben haklıysam birine bu kadarda çok sinirlenmişsem gönlümü alması çok zor hatta imkansız olur unutmam kolay kolay

0|1
    0|0
  • duruma göre değişir,damarıma basılmazsa sinirlenmem kolay kolay.

0|1
    1|0
  • Sabırsızım.saman alevi gibiyim aniden sinirlenirim hemen geçer.

0|1
    0|0
  • çok şükür çok sabırlıyım

0|1
    0|0
  • hemen sinirlenırım asırı fevrıyımdır

0|1
    0|0
  • anlık sinirlenirim ama geçer uzun sürmez

0|1
    0|0
  • sabırlıyımdır kolay kolay sinirlenmem ama sinirlendiğim zamanda kolay kolay gönlümü alamazlar

0|1
    0|0
  • Sabırsızım, ve o o kadar kolay değil maalesef.

0|1
    0|0
  • En az 1 hafta sürer.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Pek sebırlı değilim. Biraz uyuşuk dursam da, saman alevi gibi çabuk parlar çabuk sönerim sinir konusunda. Ve birşeyin olmasını istiyorsam hemen olmasını isterim, beklemeyi sevmiyorum!

0|1
    0|0
  • Çok sabırlıyımdır sinirlendim mi insanların kalbini kırmamak için genelde içime atıyorum üzüntülerimi..gönlümü almak da çok kolaydır affetmeyi severim..ama bu yapımı suistimal eden birine rastlarsam volkan gibi patlarım suistimalci de lavların altında kalır :)

0|1
    0|0
  • sabırlıyımdır sabrım tükendigi gibi cabuk parlarım bagırır cagırırım ama saman elevi gibidir 1 saat sonra hiçbirsey kalmaz ancak o 1 saat içinde babamın oglunu tanımam

0|1
    0|0
  • Ben çok sinirlenirim ama hiç belli etmem pusuya yatarım. Takip eder kendimikollarım. Durum kritik bir hal alırsa bana zarrı dokunuyosa ortaya çıkar terör estiririm.

0|1
    0|0
  • sabırlıyımdır, o derece ki karsımdakını sınırden catlatabılırım

0|1
    0|0
  • çok sabırlıyım. eğer sinirlenmişsem etrafımdaki insanlar bilirler ki çok önemli bir problem vardır.

0|1
    0|0
  • Sinirli degilim desem bilimiyorum trafikte ben ben degilim. Bi çözüm bulamadım

0|1
    0|0
  • Sakin ve anlayışlıyımdır genellikle profilimde de yazdığı üzere.

0|1
    0|0
Yükleniyor...