Diyet yaparken ciddi bir spor şart mı?

arkadaşlar diyet yapıyorum ve spor salonlarından hiç haz etmiyorum dışarıda ortam da yok spor yapmak için spor salonu olmadan zayıflamak mümkün değil mi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir vücuda sahip olmak istiyorsunuz. Evde çoğunlukla size yardım edecek birini bulamazsınız. Salondaki tatlı rekabet yoktur, tek başınıza sıkılırsınız ve ne kadar olsa işinizi kolaylaştıracak bazı aletler yoktur. Ancak eğer azimli iseniz ağırlığı nerede kaldırdığınız, nerede koştuğunuz önemli değil. Eğer varsa önce göbeğinizden kurtulun. Sadece ağırlık çalışmasıyla yağ yakmaya çalışmak mantıklı bir yaklaşım olmaz. Endo idmanındalarında ki gibi beslenerek, uygun mekanlarda koşabilirsiniz. Bu dönemde ağırlık çalışmasından ziyade cardio (koşu, bisiklet, yüzme) önemlidir. Ağırlık çalışmalarını 12 veya 15 tekrarlı yapın. Yağlarınızdan kurtulduktan sonra aşağıdaki ecto antrenmanının bir benzerini, yine ecto programındaki beslenmeyle birlikte uygulayarak kütle oluşturabilirsiniz. Vücudunuz ham olduğu dönemde hafif kilo kullanın ve set sayılarını 1 setten başlayarak yavaş yavaş artırıp,12-15 ulaşın. Yapacağınız hareketler dumbellerle olacaktır bunun için netteki vücut çalışma videolarını izleyebilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer zayıf bir iradeniz yoksa tabii ki evde spor yapabilir ve sürdürebilirsiniz. Bunun için bodytr. com sitesinde birçok yazı yayınlıyoruz.

Ancak diyet yaparken ciddi bir spor aşrttır diyemeyiz. İşin aslı, düzenli antrenmanın sağlık üzerine çok yararı vardır ve bunları bir kenara itmek, üstüne bir de hareketsiz yaşamak, kilonuz kaç olursa olsun sağlıklı bir tercih olamayacaktır.

0|0
    0|0
  • Diyet, vücudunun karbonhidrat, yağ, glikoz alımını düzenler ve kilo artışını engellediği gibi, dikkatli yaparsan kilo kaybetmene de neden olur. Spor ise diyetin yanında vücudunun yağ kütlesini yakmanı hızlandırır. Ağırlık ile çalışırsan kas kütleni, kas dayanıklılığını arttırır. Ama her şeyin başı boğazı tutmaktır. Çok kilolu değilsen diyet kilo verdirir ama spor salonu bunu hızlandırır..

0|0
    0|0
  • Diyet yaparken spor yapmazsanız vücüdunuzda sarkmalar olur ikisini paralel olarak yapmazsanız bide sarkmayla ugrasırsınız

0|0
    0|0
  • Sporu şort diye okudum beyin error

Uykusuzum ama yazayım.

Mumkun dietle ama spor sarkıtmaz bunun için duzenlı tempoda koşma ve 3 kglik dumbella evde yapacağın hareketler yeterli... İii geceler fıstıklı;)

0|0
    0|0
  • zayıflarsın da güzel olmaz

0|0
    0|0
  • spor yaparak kilo vermek daha sağlıklı ama evdede yapabilirsin youtube yaz orda sayısız video var bunun için..

0|0
    0|0
  • doktor tavsiyesi ile diyet yapabilirsin ama hepsi sporda yap dicektir kaçış yok yani mecbur yapcan spor candır gerisi yağ

0|0
    0|0
  • Hepsi beraber gitmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...