Bazen çok acıtmasına rağmen gitmek gerekir mi? Bitti mi bitmedi mi anlamadım...

erkek arkadaşımla 2 haftadır soğukluk girdi aramıza yok yoğunum yok ödemem var ve ben bunların hepsini anlayışla karşıladım ama taki bir yere kadar çünkü olumsuzlukların hıncını benden alır oldu. bende dün akşam artık bitsin ikimiz içinde hayırlısı bu dedim. ben ne sana zarar vermedim ki tüm hıncını benden alıyosun dedim. mutluluklar diledim ve gönderdim. o sırada mesajda bi hata oldu aynı zamanda multimedya olarak göndermişim. onuda arkasından hemen mesaj atarak söyledim. oda cevap yazmış ayrılığı nerden çıkardın anlamadım benim için hep değerlisin cansın yazmış. cevap yazmadım sonra aradı bu o yanlış gönderdiğim mesajı söyledim ve sustum neden konuşmuyosun dedi sen aradın dedim eve gidiyorum haberin olsun dedi bende sinirlendim.kalkıpta ne tamam bitti dedi ne birşey.kapadım bende bidahada aramadı. bitti mi yani şimdi sizce? Bitti mi bitmedi mi anlamadım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• oturun konuşun ya belliki bir problem var, öyle hemen kestirip atma..

0|0
    0|0
    • ben aramam ya günlerdir böyle. zaten aramazssa o da kabullenmiş demektir. istemeyen insan dün bir tek laf ederdi etmedi.

• onu gerçekten seviyorsan eğer bir şans daha ver ve ara.eğer o tavırları sürdürürse gerekeni yaparsın..

Erkekler Ne Diyor 1

• cilveleşiyorsunuz bir birinize biraz vakit ayırın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• restı cekınce susmayınca 360 derece donmeye calısmıs.bıtır ya cekılır dert degıl

0|0
    0|0
    • ne aradı ne sordu zaten.. tek kelime etmedi.o da bitirdi belli ki. en azından gururumu kurtardım bir nebzede olsa.

• bence bıtmesı cok ıyı olur.senı cok uzdugunu dusunuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...