Sevgilimle cam açıp yüzünü görmek istiyorum ama o her seferinde çok duramayacağını belirtiyor. Ben nerde yanlış yapıyorum?

sevgilimle ayrı şehirdeyiz onunla cam açıp yüzünü görmek hiç uyumamak istiyorum ama o her açışımızda bugün çok uykum var, yarın erken kalkıcam diyip fazla duramıycağını belirtiyo benim hemen suratım asılıyo ama sebebini anlamıyo ben istiyorumki onunla saatlerce konuşayım yüzünü hiç olmazsa burdan göreyim ama o hemen surat asıyosun diyip tersleyip bi ton laf edip üstelik yatma yatma ısrarlarıma rağmen yüzüme camı kapatıp yattı. saatlerdir böyle mal gibi kaldım düşünüyorum acaba ben nerde yanlış yapıyorum?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• ilgisiz olmasının sebebi sevmemesi olmayabilir. ilgilenmesi gereken tek kişi siz değilsiniz. insan önce kendisiyle ilgilenmeli. herkesin öncelikleri farklıdır. kimisinin ailesi,kimisinin işi,kimisinin okulu... sonuçta sizinle ilglenebilmesi için doyasıya,önce kendi hayatındaki problemleri ortadan kaldırmalı ya da hayatını yaşanılabilir konuma getirmelidir. haydi bir de uzun süreli bir ilişki düşünüyorsanız,yuvası olsun,çocuğu çoluğu olsun.bırakın da "geleceğiniz" için didinsin. eh tabi bir de şu özgürlüğünün tadını çıkarsın. zira ömrünüzü beraber geçirmeye niyetliyseniz ve bunu başarabilirseniz,birbirinizle didinmek için bol bol zamanınız olacak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bi kaç kez yapıyorsa gerçekten işi olabilir ama sürekli yapıyorsa seninle oylesine takılıyor.. sanal aşk hesabı..

0|0
    0|0
  • bir huzur ver çocuğa yav ne o sabahlara kadar cam açıp bakmalar felan bırak adam yatsın uyusun bak yorgunmuşta ala alaaa

0|0
    0|0
    • aga hergünde yapılmaz... ayıp bizim kızda aynısını yaptım hiç hoşlanmadığım şeyler bunlar benim

• ayrıl ayrıll hemen yaşama böyleleri ile...bunlar sevgiyi aşkı haketmezler

0|0
    0|1
  • benim hikayeme benziyor aynı sorunu yaşadık ayrıldım bugün...hiç çekme ayrıl hemen boşver

0|0
    0|1
  • belkıde yorgundur.bır ınsan yorgunken sınırlı olur.ve uykusu gelır.

0|0
    0|0
  • Sen yanlış yapmadın o bebe bıkmış senden sadece

0|0
    0|0
  • Özlet kendini :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çocugu bir rahat bırak bence uykusu gelmiş ertesi gün elbet konuşursunuz sabahlara kadar ne cam açmaları,bir de sevgili olunca her dakika konuşucaksınız diye bir şey yok,ayrıca böyle çok üstüne düşersen bir süre sonra senden bıkabilir sen rahat ol bir oluruna bırak her şeyi uykum geldi kapatıyorum diyorsa iyi geceler de kapa yani ne uzatıyorsun kı

0|0
    0|0
  • düşme üstüne belli ki sana değer vermiyo çek kendini

0|0
    0|0
  • amaaaaan sende illa cam açmak isitiyorsan baskalarına açç

ha ne var sanki ilaaaam

0|0
    0|0
  • sevmekte yanlış yapıyorsun. büyük ihtimalle başkasından hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • ısrarkeşlik.bir de uzaktan sevgili olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence arkadaşim fazla üstüne gitme bırak kendi haline nasıl istiyorsa öyle yapsın böyle anlattığın gibi soğuk ilgisiz davranıyorsa muhtelemen hayatında ya başka biri vardır ya da düşüncelerinde başka biri vardır. bence bunun başka bir açıklaması olamaz. yoksa insan hiç sevdiği insana böyle davranır mı. yaptığı çok ayıp bence...

0|1
    0|1
    • Yorgun olamaz yani :D

bize diyonuzda asıl siz kızlar aynısınız :(

• yok ebesinin şeysi. nasıl bir sallaminasyondur bu.

• anlayamadim..

Yükleniyor...