Günde 1000 kalori alıyorum daha aza indirmeli myiim?

diyetisyenin verdiği 1500 kalorilik diyet listesi beni şişmanlatıyor ben de değişim listesiyle kendime göre besleniyorum günde 1000 max 1200 kalor + 45 dkika 1 saat hızlı yürüyüş yapıyorum. hormonal hastalığım var 66 kgyum ama altına ne yapsam düşemiyorum. bu şekilde zayıflar mıyım aldığım kaloriyi azaltmalı mıym?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Diyetisyenin tavsiyelerine uymayacaksanız neden gittiniz, merak ettim. Bazal metabolik hız dediğimiz değer, insanın bir günde vücudunun harcadığı kalori miktarıdır. Bu miktar, işinin dinlenme durumundayken ve uyku dâhil harcadığı enerjiyi ifade eder. Bu değerin alınması sağlık için gereklidir. Onun dışında, sizin için günde 1300 kalori ve altı risk barındırırken, 1000 kalori almak hem sağlık açısından risk barındırır hem de uzun vadede daha çok kilo almanıza sebep olur. Asla daha aza indirmeyin ve bana sorarsanız 1000 de az, en azından 1300'e yükseltin. Başarılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1000 kalori normal zaten bir insanı sırnıda tutan 650-700 kaloridir günlük sen az bile yiyosun spor yap adam gibi yemek ye zaten zayıflıyosun

0|0
    0|0
  • Yook Gayet Basarılı

0|0
    0|0
  • yaş boy kilo söyle bana yağ yakımı için alabileceğin kaloriyi söyliyim sana..

0|0
    0|0
    • yaş 19 boy 160 kilo 66 ama metabolik kronik hastalklarım var

• insanity workout a başlada bir sen.. dünyaya geldiğine pişman olacaksın.. allah belamı vereydide şu aptal aburcuburları yemeyeydim diceksin.. unutma yemezsen sürekli gizli kalp krizi geçirirsin ve kaslardan yakarsın göğüs sarkıklığı selulit vs. ne istersen vucudunda bulursun.. ama yiyerek sadece yağ yakarsan hem kalçaların dikleşir hem göğüsler toparlanır hemde 0 selulit girersin denizine..

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...