Kapat

(Dovus sporlariyla ugrasanlar bir ugrarsa sevinirim. ) Ne zaman mesafemi ayarlayabilirim?

Abiler , ablalar , kardesler ; ben 2 haftadir. muay thai yapiyorum. cok sukur memnunum ama kum torbasina vuruken mesafemi ayarlayamiyorum. Mesela tekme atarken , yumruk atarken cok yaklasiyorum ya da uzaklasiyorum. Bu yetiyi ne zaman kazanabilirim? sizce bu normal mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende aikido yapiyorum. yaklasik 4 ay oldu. Daha yeni yeni yani. Bu hareketleri ilk defa gordugumden ilk haftalarda ayaklarimi nereye koyacagimi bilmiyodum. Calisma arkadasima cok yaklasiyodum ya da cok uzak duruyodum. Ama simdi gayet iyiyim. Yapiyorum yani senin daha 2. haftan. İlerde duzelir merak etme. Zaten aikido hocam da ilk baslarda bunlarin normal oldugunu soyledi. İcin rahat olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tecrübe edindiğin zaman ayarlıyabilirsin

0|0
    0|0
  • Hocan anlatmıyor mu sana?

0|0
    0|0
    • hic sorma kardesim ya , bir terslik var sanki. Eskidenbi kac ay gittim salon. Hoca o zamanlar iyidi. Simdi yunruk atarken dizlerin kirilmasi gerektigini gard alirken bir ayagin hafif disari bakmasi getektigini filmden ogrendim. herhalde amator oldugumuz icin bizi onemsemiyor. birde birsey yapiyor o da cok sinirlendiriyor beni. mesela. kum torbasindayken bir kombinasyon soyluyor aynen su. sag tekme sol temkme sag sol sag solsag sag sol yumruk sag tekme sag tekme sol tekme. hani anlatmak istedigim bu kadar uzunlukta combinasyonlar veriyor. ne yapsam bilmiyorum.

• Normal kardesim, şu an emeklemeyi ogreniyorsun zamanla yurumeyi ve kosmayi ogreneceksin :) Ayna karsisinda hergun calisman seni daha iyi gelistirir.

0|0
    0|0
  • 2 hafta çok kısa bir zaman, zamanla olur. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...