Bir türlü diyet yapamıyorum?

Kendi kendime diyet yapıcam diye karar alıyorum. Sonra bir bakıyorum annem o gün en sevdiğim yemeği yapmış. Sonra ben yarın başlarım artık diyorum dalıyorum yemeğe. Diğer günde hevesim geçmiş oluyor. ya da diğer bir denemede aman nolucak zayıflasam zamana bırakim belki zayıflarım diyorum. Sonra pişman oluyorum. Ama başlayınca irademede sahip çıkamıyorum. Çok psikolojim bozuldu kilom yüzünden zayıflamam şart. Spora başlıyorum ama sabredemiyorum. 1 hafta anca devam ediyorum. Bıktım artık bu durumdan biraz öneri verirmisiniz , ya da öneri veremiyorsanız gaza getirecek şeylerde yazabilirsiniz. Yardım lütfen :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• istediğini ye canımm ama abartma azcıkda olsa tut kndni doymadan kalk ramazan btsn hele akşam 7 den sonra bişi yeme bak 3 günde nasıl belrtileri görcen tecrübe konusuo :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sözün güzelliği kısalığındadır. Yediğin vakit az ye. Yedikten sonra dört beş saat kadar daha yeme. Şifa hazımdadır. Yani, kolayca hazmedeceğin miktarı ye, nefse ve mideye en ağır ve yorucu hal, taam taam üstüne yemektir.

0|0
    0|0
  • o banada oluıyor ramazandan sonra başlıcam dedım :D

0|0
    0|0
  • özele gel bir diyet ismi vericem onu yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sısko ya :D sen kılo veremezsın canımm yaa zor yanı mıde genıslemıs bıkre

1|0
    0|0
    • Moralimi bozun değil gaza getirin dedimde neyse ben bu sinirle kilo veririm heralde :D sağol

• Gaza getırdım hjadıı ver :D

• Kilon ve boyun kaç?

0|0
    0|0
    • 1.64 boy 61 kilo

• Benim kilodasın tek fark benim boy 1.68 :) İdeal kilo hesaplamaya baktımda 56 diyor senin. 5 kiloo. Hiç zor değil. Sen yeterki iste. Yemekten kısma hiçbir zaman. Sadece tıka basa yeme. Yavas yavas iyice çiğneyerek ye. Beyin karnının doydugunu 20 dakıka sonra algılarmıs. Ondan dolayıda yavas ye derler. Hem hızlı yemek karnında şişkinlik yapar. Yürüyüş yap bol bol. Evde durdugun yerde hareketler yap. Mekik çek falan filan. Spor yapmak seni çok rahatlatır. Bir kilo versen bile insan kendini çok hafif hissediyor. Daha fazla hareketli oluyor. Bence basarabilirsin. 30 40 kilo vermesi gerekenleri düşün seninki çocuk oyuncağı. Zayıfladıktan sonra alısverısın nasıl keyıflı oldugunu hayal et :)

Yükleniyor...