Bir erkeğin ciddi olup olmadığını nasıl anlarız nasıl ciddi olmasını sağlarız?

2 yıla yakın beraberliğimiz var ciddi olup isteme konusu aramızda sadece 1 kere geçti.bende konusunu açmadım evlilik meraklısı değilim ama seviyoruz birbirimizi zaten önümüzdeki 3 sene evlilik düşünmüyorum ama bana karşı ciddi yaklaşmasını isterdim bunu onada söyledim evlilik düşünmüyorum ama ciddi olsaydın keşke karşımda korkak birisi olmasaydın ailene yanıma gelirken yalan söylemek zorunda kalmasaydın dedim. oda bana haklısın beni iyi tanımışsın korkağın tekiyim uykum var aramıcam sabah kalkamıyorum iyi geceler dedi. seviyoruz birbirimizi kaybetmekte istemiyoruz ama ne biliyim sanki azda olsa bişeyler yaşadık bu yaşadğımız şeyler içinmi benle birlikte acaba :S oooofff canım çok sıkkın bu gece ben ona karşı hiç ulaşılmaz olmadım beni aradığında telefonum hep açıktı. hiç kaçmadım ondan artık beni merak etsin endişelensin istiyorum ne yapıcağımı bilmiyorum arkadaşlar benimle ciddi düşünsün istiyorum ne yapmam lazım lütfen bana kızıcak terslicek yorumlar yapmayın

Güncellemeler:
kaçanı oynamak istiyorum peşimden gelsin istiyorum ama nasıl olucak :/

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• canım 2 yılda nasıl konusmassınız evlilik konularını .s.s bu konu süphelli qerckden galiba ileriyi düşünen biri değil

1|0
    0|0
    • konuştuk ama hep lafta sözde kaldı son zamanlarda hiç bahsetmez oldu bu konullardan ne zaman açmaya kalksam ya değiştiriyo konuyu yada kaçıyo

• ozmnn sıkıya gtirme onu önünüzde ztn 3yıl var ..

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaçanı oynama. Kaybedersin.

Kaçan kovalanır, tabiri eskide kaldı. Sokağa baktığında net olarak görebilirsin.

Ciddi olmasını istiyorsan, onu yönlendir, kaçma..

0|0
    0|0
    • nasıl yönlendirebilirim

• Ciddi olsun istedin, eğitim ve kariyer olarak yönlendirebilirsin.

Yeteneğinin baskın olduğu mesleğe yönlendirebilirsin, spora yönlendirebilirsin. Bunları yaparken destek olacaksın, destek olduğunu da göstereceksin ki aynı desteği bulasın.

Ayrıca bir tavsiyem daha var; tatil dönemi geldi, fırsatınız varsa bunu değerlendirin, çok iyi gelir.

• peşinden gelmeyeceğini seninle evlenmek istemediğini daha anlayamadın mı küçük hanım :==))

0|0
    0|0
  • kaçanı oynamak için biraz geç kalmışın

0|0
    0|0
    • ne yapmam lazım bundan sonra

• kararlı davran gericek kendini bakalım nekaadar peşinden gelecek

• nasıl yani ne yapmam lazım kararlı olmak için

• bence anlanaya çalışma çünkü ciddi değildir.

0|0
    0|0
  • anlayamazsın sağlayamazsın... ayrıca soru başlığına göre cevap verdim okumadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Telefonunu kapa 1 gün boyunca açma.Açtığında da mesaj atarsa cevap olarak sadece çok kırgınım yaz.Uyucam dersin sende.Uzak dur bir kaç gün.Hatasını anlaması için üstüne düşme.

1|0
    0|0
    • bu güzel yorumun için teşekkür ederim.. bu zamana kadar hep resti çeken o oldu ama artık canıma tak etti beni ne zannediyo artık çok sıkıldım hiç bi ciddiliği olmamasından ne biliyim ya uff öyle işte teşekkr ederim hiç böyle telefonumu kapatıp ortadan kaybolmamıştım denicem ama ne olursa olsun tutucam kendimi

• 1 gün bile yeterli çünkü böyle birşey yapmayan birisin.Etkili olucaktır.Rica ederim.

• eger ki 3 sene icinde olmayacaksa evlilik konusmaya gerek duymaz ki. benim ki de oyleydi yok okul yok askerlik yok is. şu an askerde yavastan konusmaya basladi evlilik konusuna cunku arada cok fazla engel kalmadi. ben sordugumda ciddi dusunuyormusun benle verdigi cevap mantikli, ciddi olmasam senle 1 snn mi bile gecirmem ne isim olurdu senle ki biz fiziksel birsey paylasmiyoruz ve ilizkimiz 2 sene, ve 10 ay mesafede gecirdik. nezaman hazir olursan evliligie oda ayni sekilde ozaman konusmaya baslarsin

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı yapma hemen benmle ileriye dönük düşünmüyo deme . her insan birbirinden farklıdır hemen herşeyi konuşmak istemez .ne sevgililler gördüm 4-5 yıl çıkıp evlilik planlarının kralını kurup 1 hafta sonra birbirinin yüzüne bakmayan.

bence erkek arkdaşını karşına alıp hiç konuyu cevirmemesini ve beni anlamanı istiyorum diyerek söze başla ve bu sorunları onunla çöz canım :)

0|0
    0|0
  • hiç taktik yapma,kendin ol.sonradan ciddi olunmaz,boş yere kendini yıpratma.yol ver

0|1
    0|0
Yükleniyor...